Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
24 maja 2017

Golibroda pokazał swoje umiejętności, czyli czar brodatych panów

  • Golibroda pokazał swoje umiejętności, czyli czar brodatych panów
  • Golibroda pokazał swoje umiejętności, czyli czar brodatych panów
  • Golibroda pokazał swoje umiejętności, czyli czar brodatych panów
  • Golibroda pokazał swoje umiejętności, czyli czar brodatych panów
Więcej zdjęć:
fot. ZSZ

Moda na brody nie mija. Na polskich ulicach coraz częściej spotka się świadomych swojego wyglądu mężczyzn, którzy korzystają z usług profesjonalnych barberów. Podążając za współczesnymi trendami, Zespół Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju wraz z firmą Koloryzacje.com zorganizował  I Festiwal Golibrody.

W poniedziałek w sali kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbyła się impreza, podczas której swoje umiejętności mogli zaprezentować laureaci wielu ogólnopolskich konkursów fryzjerskich.    W  jazzowych  brzmieniach Grooversów fryzjerzy  wraz  ze swoimi modelami prezentowali wizję korporacyjnego wikinga, a uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych  wystąpili w pokazie najnowszej kolekcji męskiej firmy Adriano Damiani. Gwiazdą festiwalu był jeden z najlepszych w Polsce barberów – Dawid Kawczyński – laureat  konkursów Top City Barber, właściciel Studia Fryzjerskiego Dawid Kawczyński & BarberShop.

W czasie uroczystości zostały również wręczone certyfikaty potwierdzające uczestnictwo uczniów ZSZ w  stażu zawodowym w ramach programu POWER.   Patronat nad I Festiwalem Golibrody objęła Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój Pani Anna Hetman.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Fryzjerzy strzygą za datek na chorą dziewczynkę Fryzjerzy strzygą za datek na chorą dziewczynkę

Zostawili u fryzjera ponad 10 tys. zł, poszły na szczytny cel Zostawili u fryzjera ponad 10 tys. zł, poszły na szczytny cel

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
seboc26.05.2017 8:04

Wizja wikinga jest, tylko korporacji brak.

Mieszkaniec 25.05.2017 15:28

Super

newsy po fakcie24.05.2017 20:10

Głośno? Niby gdzie?

Gość24.05.2017 19:58

Było głośno o tym - trza było czytać.

newsy po fakcie24.05.2017 19:28

Znowu to samo... Newsy po fakcie...