Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 maja 2017

Zostawiła go z psem i chińskimi zupkami

Zostawiła go z psem i chińskimi zupkami
fot. pixabay

W środę około godziny 21:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał zgłoszenie od jastrzębianki, która była zaniepokojona losem swojego męża. Kobieta przebywała poza miejscem zamieszkania i martwiła się, tym, że małżonek nie odbiera od niej telefonów. Była pełna obaw, że wydarzyło się coś niedobrego. 

Do mieszkania, gdzie miał przebywać małżonek kobiety wysłano patrol policyjny, aby sprawdził, czy nie potrzebuje pomocy. Jak się okazało mężczyzna był cały i zdrowy. Według relacji sąsiadów, celowo nie odbierał telefonu od żony, ponieważ ta przedłużyła sobie pobyt poza domem, co nie spodobało się mężowi. Mężczyzna miał powiedzieć, że już ma dość siedzenia w domu z psem i jedzenia chińskich zupek. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Gość28.05.2017 8:58

Tak bez piwa? Nieludzkie.

Do Stanisław26.05.2017 8:27

A jesteś pewny, że jest całkowicie zdrowy i mógł kupić i przyrządzić sobie jedzenie? Umiejętność pisania nie wyklucza myślenia.

Stanisław25.05.2017 23:13

Ten facet to jakiś Lewis, pogonić dziada ;)

Człowiek25.05.2017 18:22

Każdy ma prawo do dowolnych zachowań jeśli nie wpływają negatywnie na innych ludzi. Ta żona powinna zostać ukarana za nieuzasadnione zgłoszenie, jeśli jest coś takiego. To jej sprawa i męża. Powinna poprosić kogoś ze swoich znajomych a nie policjantów. Oni i tak mają od cholery roboty ze złodziejstwem sklepowym, pijanymi w samochodach, i bandytami których nie mogą odstrzelić.

Dziki producent samogonu25.05.2017 18:07

Życie pisze najpiękniejsze scenariusze. Pewnie nakręcą o tym odcinek "Trudnych spraw".

Mieszkaniec 25.05.2017 15:24

Pasożyt.

...25.05.2017 13:02

Bozia rączek nie dała ?

Pokaż wszystkie opinie (16)