Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
25 maja 2017

Konary przy krzyżu zostaną przycięte, jak chciała radna

Konary przy krzyżu zostaną przycięte, jak chciała radna
fot. kb /jastrzebieonline

Jest odpowiedź magistratu na interpelację, dotyczącą przycięcia konarów, zasłaniających krzyż na osiedlu Staszica. Konary zostaną przycięte zgodnie ze sztuką ogrodniczą. 

Na kwietniowej sesji Rady Miasta radna Iwona Rosińska (Wspólnota Samorządowa) poprosiła władze o przycięcie konarów drzew rosnących przy krzyżu na osiedlu Staszica. Radna uznała, że jest on przez nie przysłonięty.

Magistrat ustosunkował się do tej sprawy.

- W koronach sąsiadujących z krzyżem drzew zostaną wykonane cięcia techniczne. Prace zostaną wykonane zgodnie z sztuką ogrodniczą oraz obowiązującymi przepisami prawa przez firmę działającą na zlecenie Urzędu Miasta, w terminie do 9 czerwca br. - wyjaśnił zastępca prezydenta miasta Janusz Buda.  

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Policja pilnuje na skrzyżowaniach Uwaga! Policja pilnuje na skrzyżowaniach

Starsi ludzie boją się przejść przez ulice, bo nie działa sygnalizacja Starsi ludzie boją się przejść przez ulice, bo nie działa sygnalizacja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
Tt29.05.2017 7:30

Patrz na Jezusa Krzyż! Tam umarł Twój Zbawiciel... nie przechodź nigdy obojętnie obok krzyża Chrystusa !

prawnik29.05.2017 6:52

Przejeżdżałem tamtędy wczoraj ale uważam, że zielone gałęzie bardzo ładnie okalają krzyż. Trzeba pamiętać, że Boga poznajemy też przez piękno stworzenia. Ale może ktoś poprosił Panią Radną a Jej obowiązkiem jest zgłosić życzenie mieszkańców. Więc zaprzestańcie obrażania.

Hiob28.05.2017 14:59

Myślałem, że chodzi o bezpieczeństwo kierowców. Niech popyta Szyszko. Może dało by się wyciąć wszystkie drzewa w okolicy.

Nasz dom26.05.2017 22:33

Pudernica powinna oddać mandat i opuścić nasze miasto. Chyba zaczniemy zbierać podpisy żeby odwołać to babsko i resztę PiSowskiej bandy niszczącej nasze miasto.

Gość26.05.2017 9:17

Bóg widzi czyny radnej nawet przez gałęzie.

wstyd26.05.2017 6:42

wstyd mieszkać w tym mieście...

Djey25.05.2017 20:36

Co radna zrobiła dla ulicy Pomorskiej ? Nic ! Ale za rok znowu oblepione będą jej zapudrowanym wizerunkiem wszystkie szyby, drzewa i witryny na osiedlu. Radna zmień osiedle bo tutaj już cię nie chcemy. Jak trzaskalas w garnki pod JSW nie było ci wstyd ? Żenada na maksa.

Pokaż wszystkie opinie (25)