Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
30 maja 2017

Kobiety mogą być niebezpieczne, ćwiczą samoobronę

Kobiety mogą być niebezpieczne, ćwiczą samoobronę
fot. UM Jastrzębie

Kobiety, przynajmniej niektóre, będą potrafiły się obronić w przypadku kontaktu z agresorem. Nie będą łatwą ofiarą w przypadku napadu.

Trwa kolejna edycja bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet organizowanego przez Straż Miejską. Na treningach, po solidnej rozgrzewce, panie poznają tajniki samoobrony. Celem kursu jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, zdobycie i pogłębienie wiedzy pomocnej w przewidywaniu niebezpieczeństw oraz rozwinięcie umiejętności niezbędnych w trakcie stosowania odpowiednich działań zapobiegawczych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Podczas libacji ciężko pobili mężczyznę Podczas libacji ciężko pobili mężczyznę

Dzisiaj znakowanie rowerów! Dzisiaj znakowanie rowerów!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!