Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
30 maja 2017

Bieżnia przy ZS nr 2 już wysprzątana. Pojawią się nowe ławeczki

Bieżnia przy ZS nr 2 już wysprzątana. Pojawią się nowe ławeczki
fot. kb /jastrzebieonline

Niedawno mieszkańcy z ulicy Poznańskiej interweniowali u radnej Bernadety Magiery w sprawie zaśmiecania boiska przy ZS nr 2 i spożywania tam alkoholu i narkotyków. Sprawa jest już rozwiązana. 

- Poinformowano mnie, że pracownik interwencyjny już wysprzątał miejsce, gdzie znajdowały się śmieci, pod siedziskami dla kibiców. W szkole pojawi się również druga osoba, która będzie zatrudniona w celu utrzymania porządku na boisku - mówiła radna Bernadeta Magiera (Dla Jastrzębia).

Wszystko wskazuje na to, że od września ZS nr 2 zatrudni pracownika, którego zadaniem będzie m.in. dbanie o to, czy z korzystanie z bieżni odbywa się zgodnie z regulaminem. Osoby jeżdżące po niej rowerami będą wypraszane. W przypadku stwierdzenie osób spożywających alkohol będzie wzywana Straż Miejska.

Inną dobrą informacją dla użytkowników bieżni przy ZS nr 2 jest to, że w czerwcu pojawią się nowe ławki. Dotychczasowe zrujnowane siedziska, znajdujące tuż przy budynku szkoły, zostaną zastąpione plastikowymi. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

V Festiwal Piosenki Angielskiej V Festiwal Piosenki Angielskiej

Zatrzymano pseudokibica z narkotykami Zatrzymano pseudokibica z narkotykami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
etyk01.06.2017 6:51

Pan Prezydent Buda obiecał i niezwłocznie wykonał. Nie głosowałem na Niego ale coraz bardziej mi się podoba Jego postawa. Konkretny, inteligentny, kulturalny i jak widać skuteczny. Pozdrawiam.

staszic30.05.2017 16:22

Radna Siwiec, z tego osiedla, jakoś nic nie wskórała, a tyle ma interpelacji i ponoć udanych spraw. Gdzie diabeł nie może, tam Magierową posłać:)

Zdrojowiec 30.05.2017 16:03

Bardzo skuteczna radna. Będziemy na Panią głosować.

max30.05.2017 15:32

a znacie tego ***,co niby tam trenuje jakiś osiłków na bieżni i grozi rodzicom przy dzieciach,że będzie bił pałą jak dziecko nie zjedzie rowerem z bieżni i w ogóle szarogęsi się tak jakby cała bieżnia należała do niego.stoi taki tłusty kaszalot na środku bieżni i szpanuje jaki to on jest groźny oczywiście przed swoimi osiłkami.niech ten tłusty morświn się cieszy,że akurat wtedy byłem z dzieckiem,które uczyło się zmieniać przerzutki,bo by go wtedy odpowiednie służby wyniosły na noszach.nie wiem może i nie wolno jeździć tam rowerem,chodzić z kijkami,ale wydaje mi się,że najgorszym zagrożeniem są tego typu kaszaloty odstraszające dzieci co to drugiemu nie da,a samo nie zeżre .
Powyższy wpis był na temat:26 maja 2017
Piją alkohol i zażywają narkotyki na boisku. Mieszkańcy mają już dość.

ooooooooo to teraz kaszalot się ucieszy !!!Pozostaną mu tylko osoby starsze lub młode kobiety,które często chodzą tam z kijkami.Mężowie,chłopaki brońcie swoich kobiet bo zapewne gruby morświn już zaciska pięści.

Pionier30.05.2017 9:37

Może monitoring obiektu?