Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
30 maja 2017

Bieżnia przy ZS nr 2 już wysprzątana. Pojawią się nowe ławeczki

Bieżnia przy ZS nr 2 już wysprzątana. Pojawią się nowe ławeczki
fot. kb /jastrzebieonline

Niedawno mieszkańcy z ulicy Poznańskiej interweniowali u radnej Bernadety Magiery w sprawie zaśmiecania boiska przy ZS nr 2 i spożywania tam alkoholu i narkotyków. Sprawa jest już rozwiązana. 

- Poinformowano mnie, że pracownik interwencyjny już wysprzątał miejsce, gdzie znajdowały się śmieci, pod siedziskami dla kibiców. W szkole pojawi się również druga osoba, która będzie zatrudniona w celu utrzymania porządku na boisku - mówiła radna Bernadeta Magiera (Dla Jastrzębia).

Wszystko wskazuje na to, że od września ZS nr 2 zatrudni pracownika, którego zadaniem będzie m.in. dbanie o to, czy z korzystanie z bieżni odbywa się zgodnie z regulaminem. Osoby jeżdżące po niej rowerami będą wypraszane. W przypadku stwierdzenie osób spożywających alkohol będzie wzywana Straż Miejska.

Inną dobrą informacją dla użytkowników bieżni przy ZS nr 2 jest to, że w czerwcu pojawią się nowe ławki. Dotychczasowe zrujnowane siedziska, znajdujące tuż przy budynku szkoły, zostaną zastąpione plastikowymi. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Strażnicy sprawdzą czy młodzież nie pije alkoholu Strażnicy sprawdzą czy młodzież nie pije alkoholu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
etyk01.06.2017 6:51

Pan Prezydent Buda obiecał i niezwłocznie wykonał. Nie głosowałem na Niego ale coraz bardziej mi się podoba Jego postawa. Konkretny, inteligentny, kulturalny i jak widać skuteczny. Pozdrawiam.

staszic30.05.2017 16:22

Radna Siwiec, z tego osiedla, jakoś nic nie wskórała, a tyle ma interpelacji i ponoć udanych spraw. Gdzie diabeł nie może, tam Magierową posłać:)

Zdrojowiec 30.05.2017 16:03

Bardzo skuteczna radna. Będziemy na Panią głosować.

max30.05.2017 15:32

a znacie tego ***,co niby tam trenuje jakiś osiłków na bieżni i grozi rodzicom przy dzieciach,że będzie bił pałą jak dziecko nie zjedzie rowerem z bieżni i w ogóle szarogęsi się tak jakby cała bieżnia należała do niego.stoi taki tłusty kaszalot na środku bieżni i szpanuje jaki to on jest groźny oczywiście przed swoimi osiłkami.niech ten tłusty morświn się cieszy,że akurat wtedy byłem z dzieckiem,które uczyło się zmieniać przerzutki,bo by go wtedy odpowiednie służby wyniosły na noszach.nie wiem może i nie wolno jeździć tam rowerem,chodzić z kijkami,ale wydaje mi się,że najgorszym zagrożeniem są tego typu kaszaloty odstraszające dzieci co to drugiemu nie da,a samo nie zeżre .
Powyższy wpis był na temat:26 maja 2017
Piją alkohol i zażywają narkotyki na boisku. Mieszkańcy mają już dość.

ooooooooo to teraz kaszalot się ucieszy !!!Pozostaną mu tylko osoby starsze lub młode kobiety,które często chodzą tam z kijkami.Mężowie,chłopaki brońcie swoich kobiet bo zapewne gruby morświn już zaciska pięści.

Pionier30.05.2017 9:37

Może monitoring obiektu?