Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 maja 2017

W przyszłym tygodniu ruszą kurtyny wodne

W przyszłym tygodniu ruszą kurtyny wodne
fot. UM Jastrzębie

Uff, jak gorąco. Temperatura powietrza wynosi jakieś 26 stopni C. Przydałyby się kurtyny wodne. Jeśli wysokie temperatury utrzymają się, to możliwe jest, że będziemy mogli chłodzić się wodą już w przyszłym tygodniu. 

Tak, jak w latach ubiegłych kutyny wodne pojawią się w Jarze Południowym, przy kinie „Centrum”, domu handlowym „Domus” w Parku Zdrojowym.  Zespole Szkół nr 2, hali widowisko-sportowej, skate parku przy ulicy Turystycznej.

- Warunkiem uruchomienia kurtyn wodnych i zraszaczy jest temperatura powietrza, która przez kilka dni będzie utrzymywać się na poziomie przynajmmniej 25 stopni C. Myślę, że już na początku przyszłego tygodnia, czyli w czerwcu będziemy mogli je uruchomić - mówi Tadeusz Pilarski, dyrektor Jastrzębskich Zakładów Wodociągów i Kanalizacji. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nocna pijalnia alkoholu przy fontannie solankowej Nocna pijalnia alkoholu przy fontannie solankowej

Kąpielisko "Zdrój" kończy sezon letni. Dlaczego tak wcześnie? Kąpielisko "Zdrój" kończy sezon letni. Dlaczego tak wcześnie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Miły30.05.2017 21:12

Za Janeckiego była lepsza pogoda

do Zenona 30.05.2017 20:45

Nie krytykujemy tylko czemu od przyszłego tygodnia a nie od wczoraj?

Do seboc30.05.2017 18:19

Dajeaz radę chłopie !

seboc30.05.2017 18:10

Przepraszam że jestem zasranym ekspertem od wszystkiego i żenującym trollem internetowym.

Zenon 30.05.2017 16:05

tylko poniedziałek ma być do kitu. Ndciągają upały. Ludzie na łeb wam padło, że wszystko krtykujecie. W Krakowie i Warszawie są również kurtyny i jest dorze, ale nie, w Jastrzębiu nie może tak być, co za miasto, co za ludzie!?

do seboc30.05.2017 15:40

Pierdactwem to chyba jesteś ty. Ciągle marudzisz. Jak Ci sie nie podoba to wyprowadz sie z tego miasta i nie czytaj informacji. Jakby nie było kurtyn to byś marudził że nie ma, ze miasto zacofane bo w innych zachodnich takie kurtyny nawadiają. Kurtyny świetny pomysł. Jak widać szczegolnie dzieciom się podobają.

seboc30.05.2017 15:17

@ter

Co ludzie?
Sa w tym miescie baseny, fontanny, skwery?
Guzik jest. Tylko brzydota, pierdactwo, pstrokacizna i prowizorka.
Miejsce do zycia to nie prostopadloscian z kabinami do egzystencji a zrownowazone srodowisko.

Pokaż wszystkie opinie (12)