Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
31 maja 2017

Dzisiaj policjanci mają was na oku

Dzisiaj policjanci mają was na oku
fot. KMP Jastrzębie

W środę w godzinach 6:00-22:00 policjanci w całym województwie również w Jastrzębiu będą szczególnie przyglądać się uczestnikom ruchu drogowego. Sprawdzą czy kierujący, ale również piesi nie łamią przepisów. 

Podczas akcji stróże prawa zwracać będą szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów. W akcję włączą się również jastrzębscy stróże prawa.

- Policyjne działania „NURD" mają na celu dyscyplinowanie we wzajemnych relacjach zarówno kierujących jak i pieszych. Są ukierunkowane na zapobieganie i zwalczanie zachowań powodujących główne zagrożenie pieszych w ruchu drogowym. W ramach akcji stróże prawa zwracać będą uwagę na zachowanie kierowców w stosunku do pieszych, ale też bacznie przyjrzą się, czy piesi sami nie łamią zasad ruchu drogowego. Akcja prowadzona będzie w godzinach 6.00-22.00 - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Absolwent ZSZ31.05.2017 23:31

Patrol ?
Jeździłem dziś trochę załatwiając sprawy i nie widziałem ani jednej stojącej drogówki ?.

plugawy anonim31.05.2017 18:54

Kazik było obiecane i tego się trzymamy

Kazik31.05.2017 17:57

Czy tam gdzie ktoś zginął potrzebne są światła? Gdyby to zastosować, nie dało by się przejechać przez Polskę. Miejsc w którym ktoś zginął jest tak bardzo dużo. I codziennie ich przybywa. W Jastrzębiu świateł jest za dużo. To powoduje, że ludzie przejeżdżają na czerwonym, bo nie chcą sami stać gdy z żadnej strony nikt nie nadjeżdża. Takim przykładem jest skrzyżowanie na Bziu. A jest jeszcze kilka miejsc gdzie zginęli ludzi.
Światła niewiele załatwiają.

pogromca tępaków31.05.2017 14:02

Najwyższy czas aby wziąć się za pseudo-kolarzyków, którzy nie jeżdżą ścieżkami dla rowerzystów i robią niepotrzebne korki. Następna rzecz, rowerzyści jadący obok siebie zamiast jeden za drugim. Takiego pojedynczego rowerzystę łatwiej wymienić. Z moich obserwacji wynika, że policjanci te złe zachowania mają gdzieś, a rowerzyści czują się lepiej niż krowy w Indiach. Sam jeżdżę często na rowerze, ale nie wyobrażam sobie nie jechać ścieżką i robić korki. kiedyś byłem w nienajlepszym nastroju i musiałem takiego niezgodnego kolarza wepchnąć do rowu.

plugawy do ogiera 31.05.2017 13:34

Czyli mocna figura znowu fastrygę wstawiła mieszkańcom

Żabi Ogier do plugawy31.05.2017 11:50

Dzis wizytowałem to miejsce i nic nowego się nie dzieje .Znicze jak płonęły to dalej płoną.

Do Plugawy anonim31.05.2017 11:13

Po co kolejne światła spowalniające ruch? Komu są potrzebne i do czego. Przepisy o ruchu drogowym są jasne. Należy ich tylko przestrzegać.

Pokaż wszystkie opinie (12)