Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
31 maja 2017

Dzisiaj policjanci mają was na oku

Dzisiaj policjanci mają was na oku
fot. KMP Jastrzębie

W środę w godzinach 6:00-22:00 policjanci w całym województwie również w Jastrzębiu będą szczególnie przyglądać się uczestnikom ruchu drogowego. Sprawdzą czy kierujący, ale również piesi nie łamią przepisów. 

Podczas akcji stróże prawa zwracać będą szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów. W akcję włączą się również jastrzębscy stróże prawa.

- Policyjne działania „NURD" mają na celu dyscyplinowanie we wzajemnych relacjach zarówno kierujących jak i pieszych. Są ukierunkowane na zapobieganie i zwalczanie zachowań powodujących główne zagrożenie pieszych w ruchu drogowym. W ramach akcji stróże prawa zwracać będą uwagę na zachowanie kierowców w stosunku do pieszych, ale też bacznie przyjrzą się, czy piesi sami nie łamią zasad ruchu drogowego. Akcja prowadzona będzie w godzinach 6.00-22.00 - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania

Uwaga mgła! Trudne warunki na drogach Uwaga mgła! Trudne warunki na drogach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Absolwent ZSZ31.05.2017 23:31

Patrol ?
Jeździłem dziś trochę załatwiając sprawy i nie widziałem ani jednej stojącej drogówki ?.

plugawy anonim31.05.2017 18:54

Kazik było obiecane i tego się trzymamy

Kazik31.05.2017 17:57

Czy tam gdzie ktoś zginął potrzebne są światła? Gdyby to zastosować, nie dało by się przejechać przez Polskę. Miejsc w którym ktoś zginął jest tak bardzo dużo. I codziennie ich przybywa. W Jastrzębiu świateł jest za dużo. To powoduje, że ludzie przejeżdżają na czerwonym, bo nie chcą sami stać gdy z żadnej strony nikt nie nadjeżdża. Takim przykładem jest skrzyżowanie na Bziu. A jest jeszcze kilka miejsc gdzie zginęli ludzi.
Światła niewiele załatwiają.

pogromca tępaków31.05.2017 14:02

Najwyższy czas aby wziąć się za pseudo-kolarzyków, którzy nie jeżdżą ścieżkami dla rowerzystów i robią niepotrzebne korki. Następna rzecz, rowerzyści jadący obok siebie zamiast jeden za drugim. Takiego pojedynczego rowerzystę łatwiej wymienić. Z moich obserwacji wynika, że policjanci te złe zachowania mają gdzieś, a rowerzyści czują się lepiej niż krowy w Indiach. Sam jeżdżę często na rowerze, ale nie wyobrażam sobie nie jechać ścieżką i robić korki. kiedyś byłem w nienajlepszym nastroju i musiałem takiego niezgodnego kolarza wepchnąć do rowu.

plugawy do ogiera 31.05.2017 13:34

Czyli mocna figura znowu fastrygę wstawiła mieszkańcom

Żabi Ogier do plugawy31.05.2017 11:50

Dzis wizytowałem to miejsce i nic nowego się nie dzieje .Znicze jak płonęły to dalej płoną.

Do Plugawy anonim31.05.2017 11:13

Po co kolejne światła spowalniające ruch? Komu są potrzebne i do czego. Przepisy o ruchu drogowym są jasne. Należy ich tylko przestrzegać.

Pokaż wszystkie opinie (12)