Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
31 maja 2017

Chciał przywłaszczyć telefon w lombardzie

Chciał przywłaszczyć telefon w lombardzie
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci interweniowali w lombardzie, ponieważ klient chciał przywłaszczyć sobie telefon, twierdzą, że jest jego własnością, a kiedyś został mu ukradziony. 

W poniedziałek przed południem dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał zgłoszenie od sprzedawcy w lombardzie, który prosił o interwencję, ponieważ jeden z klientów chce sobie przywłaszczyć telefon komórkowy.

- Policjanci udali się na miejsce. W lombardzie zastali klienta, który znajdował się pod wpływem alkoholu. Mężczyzna twierdził, że jeden z oferowanych do sprzedaży telefonów komórkowych należy do niego i został mu skradziony. Nie potrafił jednak podać żadnych cech telefonu, numeru, nie przedstawił rachunku, oryginalnego pudełka czy innych dowodów, na to, że telefon należał do niego. Policjanci poinformowali mężczyznę o tym, w jaki sposób może dochodzić swoich roszczeń - powiedziała mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!