Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
31 maja 2017

Bajecznie w miejskich autobusach

Bajecznie w miejskich autobusach
fot. MZK Jastrzębie

Na ulicach jastrzębia można zobaczyć kolorowe autobusy. Dzięki nim można nie tylko dojechać do celu, ale również poczytać bajki. Z pewnością nie tylko dzieci, ale dorośli skorzystają z takiej możliwości. 

Dwa kolorowe autobusy od kilku dni kursują na trasach Jastrzębia-Zdroju. Na trasy wyjechały juz po raz trzynasty. To element ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom" organizowanej także przez miejscową bibliotekę.

- Inauguracja Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom odbędzie się 1 czerwca w Parku Zdrojowym, natomiast 3 czerwca w siedzibie głównej biblioteki będzie miała miejsce Noc Bibliotek. Również i w tym przypadku nie zabraknie wielu atrakcji dla dzieci - mówi Karolina Wróżek z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju.  

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary? Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary?

MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
BUSOMAT PL31.05.2017 16:16

Bajecznie bo autobus to najlepszy środek transportu.

Zeb31.05.2017 11:11

Właśnie się przekonałem że była piękna bajka o bezpłatnej komunikacji miejskiej naszej prezydent Pani hetman pisana w czasie kampanii wyborczej hej