Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
1 czerwca 2017

Znaleźli przy niej zwitek z suszem roślinnym. To marihuana

Znaleźli przy niej zwitek z suszem roślinnym. To marihuana
fot. KMP Jastrzębie

Wystarczył zwitek papieru z suszem roślinnym, żeby odpowiadać za nielegalne posiadanie narkotyków. Jastrzębscy kryminalni zatrzymali 21-latkę, która miała przy sobie narkotyki. Po przebadaniu substancji testerem narkotykowym okazało się, że była to marihuana. 

W polskim prawie posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków jest karalne, o czym przekonała się kobieta, trafiając do policyjnego aresztu. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

- W wtorek, po godzinie 18.00 w rejonie ulicy Cichej jastrzębscy kryminalni zatrzymali 21-letnią mieszkankę naszego miasta, która posiadała przy zwitek papieru z suszem roślinnym. Po przeprowadzeniu badania testerem narkotykowym okazało się, że jest to marihuana. Kobieta został zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu, następnego dnia usłyszała zarzut. O jej dalszym losie zadecyduje teraz prokurator. Za to przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę nawet 3 lat więzienia - informuje Komenda Miejska Policji. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Piter04.06.2017 20:59

Hahaha ze zdjęcia widać spokojnie ze ma koło 60 chyba ze brała koksy w wieku 15 lat i wszystko jest spadło

Zori04.06.2017 16:34

@Zeb Naprawdę ciężko nie odpowiedzieć na taki komentarz. Idź do kościółka niech ci dalej piorą mózg :) Dzisiejszy news: 5 pijanych skopalo na śmieć jakiegoś mężczyznę PIJANYCH ! Po trawie nawet by im się nie chciało na niego krzyczeć.... ale w końcu to trawa ma taki straszny wpływ na człowieka... hahaha nadal oddawajcie swoją wolność w ręce kleru i psycholi-PiSOli i patrzcie na wasze dzieci za kratami...

Deuter02.06.2017 15:17

Gratuluję tej brawurowej akcji a kobieta na zdjęciu to ma raczej 71 lat

oko01.06.2017 22:18

Biceps jak by spuścili powietrze z opony od JELCZA !

dysydent01.06.2017 20:34

Ta pani ze zdjęcia ma 21 lat ale do setki.

Biegam01.06.2017 19:24

XDDDDDDDDDDD MASAKRA

Gość01.06.2017 16:06

Ciekawe, że nigdy nie potrafią przymknąć hurtownika.

Pokaż wszystkie opinie (11)