Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
2 czerwca 2017

Ruszyły wodne atrakcje

Ruszyły wodne atrakcje

Dzień Dziecka obdarzył wszystkie dzieci słoneczną pogodą. Nie można było lepiej wymarzyć sobie święta najmłodszych. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji sprezentował mieszkańcom darmowe wejście na Kąpielisko Zdrój.

Młodzi jastrzębianie skorzystali z propozycji MOSiR-u i przyszli na kąpielisko. Chętnie baraszkowali w wodzie, dokazywali w basenie pływackim, korzystali ze zjeżdżalni, masaży wodnych, brodzika dla maluchów i placu zabaw. Wszystkim, którzy przyszli na basen mogli leniwie, beztrosko kąpać się nie tylko w wodzie, ale też promieniach słońca. Zdaniem jastrzębian, którzy przyszli na basen to był udany Dzień Dziecka.

Kąpielisko zaprasza wszystkich amatorów kąpieli przez cały sezon. Będą tam odbywać się mecze siatkówki plażowej, specjalnie organizowane zabawy dla najmłodszych. Jak co roku basen będzie tętnił życiem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie dostanie ponad 2 mln dofinansowania ? Jastrzębie dostanie ponad 2 mln dofinansowania ?

Będzie jeszcze jeden basen w Jastrzębiu? Będzie jeszcze jeden basen w Jastrzębiu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Marek18.06.2017 21:01

ile razy woda wymieniana w sezonie ?? Też tam oszczędzacie w tym roku jak w poprzednich latach ?

Do Ori16.06.2017 18:56

Dobrze, że cię nie ma na tym basenie. Głupków tam nie potrzeba. Zawsze wyczekiwani są ludzie z kulturą osobistą a nie naciąganą przymusowo, jak w twoim przypadku.

Ori05.06.2017 9:27

Wolę zdecydowanie staw czy jezioro niż ten zaszczany syf po brudasach ...

żona poławiacza03.06.2017 7:28

Dorian nawet nie wiesz że jesteś moim synem

Szczeżuja02.06.2017 18:29

Jak basen opanują patole z szerokiej to będzie to strach wchodzić do wody.

dorian02.06.2017 14:09

Poławiacz pereł, powiedz mi, czy ciężko być dzieckiem , gdzie twoimi rodzicami jest rodzeństwo ? Po twoich wpisach widzę, że kazirodztwo to paskudna sprawa.

menel02.06.2017 13:31

Ja nie załatwiam się w domu....

Pokaż wszystkie opinie (15)