Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
2 czerwca 2017

Chciał ukraść alkohol ze sklepu. Trafił do więzienia

Chciał ukraść alkohol ze sklepu. Trafił do więzienia
fot. KMP Jastrzębie

Mężczyzna chciał się napić whisky. Problem jednak w tym, że nie chciał za nią zapłacić w sklepie. Pracownicy jednego z marketów wezwali patrol policji, ponieważ jeden z klientów chciał ukraść butelkę alkoholu. 

W czwartek, po godzinie 16:00, ochrona jednego z jastrzębskich marketów poinformowała mundurowych o kradzieży butelki whisky. Sprawcą wykroczenia okazał się 38-letni mężczyzna.

- Stróże prawa nie zakończyli jednak interwencji na wypisaniu mandatu, bowiem w trakcie sprawdzenia w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że jastrzębianin jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Zuchwały poszukiwany został zatrzymany i trafił do policyjnej celi, a alkohol wrócił do dalszej sprzedaży. 38-latka doprowadzono dzisiaj do Zakładu Karnego w Cieszynie, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu przez sąd karę - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
bogdan02.06.2017 15:09

I sie borok nie napil a tak go suszyło.

Zeb02.06.2017 13:46

To czysciocha już nie smakuje popatrz .popatrz jakie wrażliwe gardelko hej

jjjjjj02.06.2017 13:07

Haha

Sędzia pokoju02.06.2017 11:55

Dołożyć 5 latek tak dla spokojności