Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
EkoOkna
6 czerwca 2017

24 czerwca Kamil Glik zagra na "swoim" boisku na Przyjaźni

24 czerwca Kamil Glik zagra na "swoim" boisku na Przyjaźni
fot. facebook.com / Prezydent Anna Hetman

Na sobotę, 24 czerwca, zaplanowany jest mecz otwarcia na boisku znajdującym się na osiedlu Przyjaźń. Specjalnie z tej okazji swoją wizytę zapowiedział Kamil Glik, który dorzucił się finansowo do kosztów budowy. 

Boisko, o wymiarach 20 x 34 metry, posiada sztuczną nawierzchnią z ogrodzeniem i oświetleniem, są też zamontowane piłkochwyty. Znany w Europie piłkarz, wywodzący się z Jastrzębia, przeznaczył na ten cel 150 tys. zł. Kolejne 155 tys. zł udało się zdobyć w Ministerstwie Sportu i Turystyki, a miasto wyłożyło z własnej kasy 361 tys. zł. 

W sobotę około godziny 14:00 odbedą się dwa krótkie mecze z udziałem Kamila Glika, obrońcy AS Monaco. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Kamil Glik jedzie na mundial! Kamil Glik jedzie na mundial!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
mily13.06.2017 12:18

czekamy na Kamila bo boisko jest skończone koncem maja ale niestety zamknięte od taka Polska rzeczywistość ,dzieciaki zawieszają się na plocie i patrzę jak po orliku hula wiatr