Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
6 czerwca 2017

Podejrzani o śmiertelne pobicie nie przyznają się do winy

Podejrzani o śmiertelne pobicie nie przyznają się do winy
fot. KMP Jastrzębie

Pięciu podejrzanych o śmiertelne pobicie mężczyzny nie przyznaje się do winy. Prokuratura postawiła im zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Jak ustalili śledczy, w feralną niedzielę, 4 czerwca, dwóch mężczyzn opuściło nad ranem dyskotekę znajdującą się w rejonie skrzyżowania ulic Jeziorańskiego i Solidarności. W tym miejscu spotkali pięciu napastników. Pomiędzy obiema grupami doszło do awantury. Ofiara razem ze swoim kolegą odeszli. Jednak napastnicy postanowili pójść ich śladem. Jeden z mężczyzn został zaatakowany. Agresorzy zadawali mu ciosy po całym ciele, kopali, bili również po głowie. Pomimo tego, że jego koledze udało się wezwać policję i służby ratunkowe, 28-latka nie udało się uratować. Funkcjonariusze zatrzymali na miejscu czterech podejrzanych. Piątego na Komendę Miejską Policji doprowadziła rodzina.

Prokuratura wystąpiła do sądu o środek zapobiegawczy w postaci aresztu. Śledczy nie wykluczają, że w toku postępowania podejrzanym zostanie postawiony zarzut zabójstwa, który podlega karze do 25 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

12 i 13-latkowie  napadli i pobili chłopaka 12 i 13-latkowie napadli i pobili chłopaka

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (63)
Do Mat10.06.2017 10:14

Jak pokazywać ryje? Jak oni są niewinni. Przecież oni nic nie zrobili. Tyle osób krytykuje zmarłego że aż mi żal tych ludzi. Odważna banda napadać w pięciu na jednego .

Jak Nie jak Tak08.06.2017 16:56

Koszmarne jest to pokolenie nie dosc,ze kolesie coraz agresywniejsi z byle powodu a nawet jak go nie ma bo sami sobie cos ubzduraja,to jeszcze dziewczyny bez kregoslupa moralnego coraz wiecej puszczalskich,czyli pokolenie bez zasad.Oczywiscie nie wszyscy ale coraz wiecej tego.Wystarczy sie dobrze przyjrzec.

Zniesmaczona Ania08.06.2017 16:40

Mam nadzieję że jak już im postawią zarzuty to Policja umieści ich zdjęcia na internecie,niech każdy widzi tych zwyrodnialców i niech rodziny ię za nich wstydza na mieście jak wychowali takie coś!!!

Mat08.06.2017 15:26

Pokazywać ryje, ujawniać nazwiska. Wory na goowo, którymi są wywiesić w centrum i zezwolić na ukamienowanie. Inaczej wyjdą i znów zabiją.

Extremely Rotten Flesh08.06.2017 14:30

Powinni się powiesić w więzieniu mam nadzieję,że to zrobią bo nie mam zamiaru płacić na to gówno.

Jesion07.06.2017 22:25

Okazuje się, że nie potrzeba emigrantów z krajów arabskich aby bać się wyjść we własnym mieście na ulicę :(

Gość 07.06.2017 21:57

Niech zgnija w więzieniu! Mordercy !!!

Pokaż wszystkie opinie (63)