Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
7 czerwca 2017

Areszt dla podejrzanych o śmiertelne pobicie

Areszt dla podejrzanych o śmiertelne pobicie
fot. KMP Jastrzębie

Pięciu podejrzanych o śmiertelne pobicie mężczyzny w Jastrzębiu-Zdroju zostało tymczasowo aresztowanych. Tym samym sąd przychylił się do wniosku prokuratury. Podejrzani trafią do zakładu karnego na okres trzech miesięcy. W tym czasie prokurator będzie prowadził śledztwo w sprawie, które zakończy się skierowaniem do sądu aktu oskarżenia. 

Przypomnijmy, że do tragicznego wydarzenia doszło nad ranem w niedzielę w okolicy skrzyżowania Solidarności z Jeziorańskiego.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 28-latek został zaatakowany przez sprawców z niewiadomych przyczyn na ulicy. W wyniku odniesionych obrażeń ciała mężczyzna zmarł na miejscu. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, gdzie zatrzymali 4 mężczyzn w wieku od 20 do 35 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi. Następnie śledczy rozpoczęli zbieranie śladów i ustalali świadków. Jeszcze tego samego dnia policjanci ustalili tożsamość piątego z mężczyzn. W wyniku prowadzonych działań poszukiwawczych, 23-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju jeszcze tego samego dnia został doprowadzony przez rodzinę do komendy i został zatrzymany. O dalszym losie mieszkańców Jastrzębia-Zdroju zadecyduje teraz prokurator i sąd - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Prokuratura postawiła aresztowanym zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Śledczy nie wykluczają, że w toku postępowania podejrzanym zostanie postawiony zarzut zabójstwa, który podlega karze do 25 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mąż bije żonę, czyli przemoc w rodzinie Mąż bije żonę, czyli przemoc w rodzinie

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
Aaaa08.06.2017 8:52

Hektor chyba inny filmik oglądałeś....

Gość08.06.2017 7:46

Takie mamy prawo. Tamtego ujawnili, bo był poszukiwany, a ci siedzą w areszcie.

wie ktoś ?07.06.2017 23:48

a czemu nie ujawnią twarzy ??? w przypadku św. pamięci didżeja widzieliśmy zwyrodnialca, czemu tutaj nie pokażą ?

ginter07.06.2017 22:11

W pięciu na jednego to tylko cioty potrafią.

Mój szef jest lysy07.06.2017 21:51

W pięciu na jednego to banda lysego!

francek07.06.2017 17:22

Hektor a gdzie ty to obejrzałeś ?

Pokaż wszystkie opinie (19)