Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
7 czerwca 2017

Areszt dla podejrzanych o śmiertelne pobicie

Areszt dla podejrzanych o śmiertelne pobicie
fot. KMP Jastrzębie

Pięciu podejrzanych o śmiertelne pobicie mężczyzny w Jastrzębiu-Zdroju zostało tymczasowo aresztowanych. Tym samym sąd przychylił się do wniosku prokuratury. Podejrzani trafią do zakładu karnego na okres trzech miesięcy. W tym czasie prokurator będzie prowadził śledztwo w sprawie, które zakończy się skierowaniem do sądu aktu oskarżenia. 

Przypomnijmy, że do tragicznego wydarzenia doszło nad ranem w niedzielę w okolicy skrzyżowania Solidarności z Jeziorańskiego.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 28-latek został zaatakowany przez sprawców z niewiadomych przyczyn na ulicy. W wyniku odniesionych obrażeń ciała mężczyzna zmarł na miejscu. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, gdzie zatrzymali 4 mężczyzn w wieku od 20 do 35 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi. Następnie śledczy rozpoczęli zbieranie śladów i ustalali świadków. Jeszcze tego samego dnia policjanci ustalili tożsamość piątego z mężczyzn. W wyniku prowadzonych działań poszukiwawczych, 23-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju jeszcze tego samego dnia został doprowadzony przez rodzinę do komendy i został zatrzymany. O dalszym losie mieszkańców Jastrzębia-Zdroju zadecyduje teraz prokurator i sąd - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Prokuratura postawiła aresztowanym zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Śledczy nie wykluczają, że w toku postępowania podejrzanym zostanie postawiony zarzut zabójstwa, który podlega karze do 25 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce (video) Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce (video)

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
Aaaa08.06.2017 8:52

Hektor chyba inny filmik oglądałeś....

Gość08.06.2017 7:46

Takie mamy prawo. Tamtego ujawnili, bo był poszukiwany, a ci siedzą w areszcie.

wie ktoś ?07.06.2017 23:48

a czemu nie ujawnią twarzy ??? w przypadku św. pamięci didżeja widzieliśmy zwyrodnialca, czemu tutaj nie pokażą ?

ginter07.06.2017 22:11

W pięciu na jednego to tylko cioty potrafią.

Mój szef jest lysy07.06.2017 21:51

W pięciu na jednego to banda lysego!

francek07.06.2017 17:22

Hektor a gdzie ty to obejrzałeś ?

Pokaż wszystkie opinie (19)