Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
7 czerwca 2017

Dzisiaj policjanci szukają narkotyków i alkoholu

Dzisiaj policjanci szukają narkotyków i alkoholu
fot. KMP Jastrzębie

Od wczesnych godzin rannych na terenie Jastrzębia i całego województwa śląskiego prowadzone są działania pod kryptonimem „Alkohol i narkotyki”. Celem akcji jest wyeliminowanie z ruchu kierowców poruszających się po drogach pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Działania policjantów ukierunkowane są na przeprowadzenie maksymalnej ilości kontroli kierowców i wyeliminowanie z ruchu tych, którzy kierują pojazdem pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

- Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu. Podczas prowadzonych działań wykorzystany zostanie cały dostępny sprzęt, służący do ujawniania zabronionych substancji w organizmach kierowców. Akcja zakończy się jutro o godzinie 6.00 - Informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny

Pijana rodzinka "opiekowała" się dziećmi Pijana rodzinka "opiekowała" się dziećmi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Do dysydent, Gość , ..., e? 07.06.2017 19:45

Co powiecie jak jakiś naćpaniec zabije bliską wam osobę, bo nie zapanuje nad sobą lub pojazdem? Też będziecie się chwalić swą głupotą, czy zaczniecie wrzeszczeć "gdzie była policja?"
Ech, marnoty umysłowe.

dysydent07.06.2017 15:24

Niech u siebie w guberni i w kieszeniach swoich kolegów poszukają.

.....07.06.2017 14:41

Ale to tylko w "zaprzyjaźnionych" knajpach, prowadzonych przez byłych policjantów n.p.

Gość07.06.2017 11:22

Dobrze, że alkohol bez akcyzy i narkotyki będą w tych dniach dostępne w knajpach.

e?07.06.2017 10:37

A co? Zapasy im się wyczerpały?