Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
8 czerwca 2017

Zderzenie z "eLką". Kto zawinił?

Zderzenie z "eLką". Kto zawinił?
fot. JastrzebieOnline.pl

Jastrzębianie przyzwyczaili się już do widoków popularnych "eLek" na ulicach miasta. Zdarza się, że dochodzi pomiędzy nimi do kolizji, z innymi uczestnikami ruchu drogowego. Tak było 6 czerwca na ulicy Północnej.

Ulica Północna znana jest z tego, że często poruszają się na niej samochody z kursantami prawa jazdy. Nie ma tam zwykle dużego ruchu i można spokojnie poćwiczyć manewry. We wtorek jeden z takich samochodów znalazł się na Północnej, a dokładnie na skrzyżowaniu z ulicą Grodzką, gdzie doszło do kolizji z innym autem. Na miejscu zjawił się policyjny patrol, który wyjaśniał wszystkie okoliczności zdarzenia.

Policjanci apelują, aby zachować ostrożność na drogach szczególnie, jeśli na jezdni znajdują się niedoświadczeni kierowcy, zdobywający dopiero umiejętności kierowania pojazdem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Melka08.06.2017 7:33

Rozumiem, że gdzieś kursanci musza się uczyć jeździć, ale ich ilość w Jastrzębiu to jakiś dramat! Są ulice, gdzie można mieć nieźle porysowane auto przez uczące się eLki np. na Bogoczowcu! Może ktoś robi z tym porządek. Widziałam już zainstalowane kamery przemysłowe w prywatnych oknach ustawione na parking. Ludzie maja dość!