Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
8 czerwca 2017

Politycy PiS i Wspólnoty Samorządowej w Radzie Nadzorczej JSK

Politycy PiS i Wspólnoty Samorządowej w Radzie Nadzorczej JSK
fot. pixabay

Jastrzębska Spółka Kolejowa ma nową Radę Nadzorczą. Od 5 czerwca RN JSK zaczęła nową, 3-letnią kadencję. W tym gremium ponownie zasiadł radny Tadeusz Sławik (PiS). Inną znaną osobą ze świata jastrzębskiej polityki jest Andrzej Kinasiewicz, który w poprzedniej kadencji był radnym.

W skład nowo wybranej Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Kolejowej weszli: Jan Sas, przewodniczący oraz Tadeusz Sławik, Andrzej Kinasiewicz, Karol Trzoński, Katarzyna Girej-Milewska.

Andrzej Kinasiewicz jest magistrem historii oprócz tego ukończył studia podyplomowe z zarządzania oświatą, kurs dla członków rad nadzorczych spółek skarbu państwa. Był radnym i jest członkiem Wspólnoty Samorządowej na czele której stoi były prezydent Marian Janecki.

- Uważam, że o tym, że wszedłem w skład Rady Nadzorczej zadecydowały kompetencje, przygotowanie merytoryczne, a nie układy polityczne. Nie jestem członkiem żadnej partii. Nie pracuję w żadnym biurze poselskim. Uważam, że moja wiedza może być przydatna w Radzie Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Kolejowej - mówił Andrzej Kinasiewicz.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie oddali hołd Sławikowi i  Antallowi Jastrzębianie oddali hołd Sławikowi i Antallowi

Sejm w uchwale uczcił pamięć Henryka Sławika Sejm w uchwale uczcił pamięć Henryka Sławika

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (35)
Kolejny przekręt24.09.2017 12:37

Układy, układziki miernot PiS-owskich niszczą nasze miasto. Tylko ci, którzy coś z tego mają, choćby układy z tymi ludźmi, popierają tą bandę oszustów.

Andrzej23.09.2017 17:26

Kinasiewicza zawiesili w prawach członka rady nadzorczej GSM i teraz może nadzorować spółkę kolejową bo tam są większe pieniądze jak w spółdzielni mieszkaniowej. Jest to wieczny rezerwowy którego bardzo szybko wyzbywają się z różnych grup.

do Kron12.06.2017 11:50

Podpisz się nazwiskiem czyli TW Korab. A ciebie w GSM to przyjęli prosto z bydgoszczy dlaczego? Bo taki dobry jesteś? A kogo innego mieli zatrudnić w biurze prawnym jak nie prawnika? Ubeckiego kolaboranta z wykształceniem pedagogicznym?

Gość11.06.2017 18:34

Matusiak myśli, że jastrzębianie mają amnezję i nie pamiętają,co robił niejaki Antoni Augustyn jako kierownik PUP.A potem też.Teraz składa ręce,udaje świętoszka i łapie kolejne synekury. "Dobra zmiana".

Żabi Ogier11.06.2017 17:44

To kinaś jeszcze żyje? on mnie 40 lat temu w gorniczowie uczył.PRA pra wnuki powinien bawic !!!

Gość11.06.2017 16:58

Charakter zmian w Polsce pokazuje przykład Kinasiewicza. Aparatczyk komunistyczny,a w czasach transformacji na wszelki wypadek blisko kościoła.Szafarz.Teraz w PiS.Czy Prezes o tym wie?

Kron11.06.2017 14:46

Łukasz Kasza został zatrudniony w biurze prawnym JSW, szef tego biura odchodzi na emeryturę oczywiście dobrowolnie ;) dodatkowo radny Klimczak zatrudniony jest przez kolegę partyjnego Szeredę w Spółdzielni Mieszkaniowej JasMos na 1/2 etatu ale ze stawką jak za cały? Do tego dołóżmy pewnego mecenasa który niedługo wygra konkurs na obsługę prawna rekultywacji?(PGWiR) spółki córki JSW w której wiceprezesem jest Baradziej. Sami fachowcy i specjaliści.? Ale to nie koniec dobrych zmian.

Pokaż wszystkie opinie (35)