Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
10 czerwca 2017

Pierwszy dzień Dni Jastrzębia za nami

Pierwszy dzień Dni Jastrzębia za namiZobacz więcej zdjęć
fot. Andrzej Klocek

W sobotę i niedzielę na stadionie miejskim, jak co roku odbywają się koncerty, które są uwieńczeniem Dni Miasta. Mimo nie najlepszej pogoda jastrzębianie w sobotę zgromadzili się by obejrzeć i posłuchać takich wykonawców jak Ewenlina Lisowska, Pectus i Dżem. W niedzielę zagrają Jeremi i Artur Sikorscy, Romuald Lipko i Michał Szpak.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS wysoko przegrywa z Rakowem Częstochowa 1:5 GKS wysoko przegrywa z Rakowem Częstochowa 1:5

Tor dla rolkarzy będzie gotowy pod koniec września Tor dla rolkarzy będzie gotowy pod koniec września

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (49)
Kris12.06.2017 23:33

Za kogo mają sie ci ludzie?plebs 500+cwaniaczki....?ludzie to wielki grzech tak obrażac puknij sie w głowę.

do prawdomowny12.06.2017 10:24

Pomysl jest fajny tylko tu chodzi o kase. Nie ma kasy nawet na rozbiorke stadionu i przygotowanie tam terenu a co dopiero na nowy stadion.

Prawdomowny12.06.2017 10:11

Pomysł ze zburzeniem stadionu i budowy w tym miejscu skweru, gdzie mogliby spędzić czas mieszkańcy w sposób cywilizowany jest świetny.
Mecze GKSu J-bie mogłyby odbywać sie na obiekcie przy ulicy Kasztanowej. Kibole na pewno zamiast zbiórek dla bandytów, dołożyliby kilka złotych do remontu tamtejszego boiska.
To rozwiązałoby sporo problemów..

Gość12.06.2017 8:22

Wlkp, dzięki takim imprezom, jak w Speluna Sportowa Fox, rośnie przyrost naturalny, a o rozmnażanie właśnie takich Polaków, jak goście tej meliny chodzi rządowi. To naturalne zaplecze rządzących i dlatego władza zezwala na taką działalność.

hejk12.06.2017 1:23

@ ulpa - na katowickiej też jeden SPS zablokował kilka samochodów. Skoro miasto nie potrafi wyznaczyć miejsc do parkowania, bo to przerasta urzędników,, to niech sobie daruje te spędy.

hejk12.06.2017 1:21

Zamiast na tym obskurnym już i brzydkim stadionie, niech imprezy będą w hali, normalne koncerty, biletowane, pójdą zainteresowani i będą zadowoleni, nikt nie będzie narzekał.
Nie będzie hałasu, no i nie będzie wstydu, bo ten stadion jest już przestarzały i obleśny, prezentować go artystom i widzom to nie wypada.

ulpa11.06.2017 23:04

zatrważający widok na stadionie jak ktoś tu pisał impreza dla plebsu i dla wymalowanych nastolatek i młodych cwaniaczków, rodziny z dziećmi w okół stadionu pijące piwo na krawężniku, w ogródkach piwnych na stadionie również dominowało 500+ a mistrz wieczoru dnia drugiego to bezmózga ameba która zaparkowała na przejeździe między parkingami na ulicy Zielonej przed klatką nr 15 zielonym trupem vw polo Quo vadis Jastrzębie : > potwierdzam hałas nieznośny - ul. Wrzosowa

Pokaż wszystkie opinie (49)