Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
12 czerwca 2017

W lesie znaleziono wychłodzoną kobietę. Pies Diego wpadł na jej trop

W lesie znaleziono wychłodzoną kobietę. Pies Diego wpadł na jej trop
fot. SGPR

W nocy z soboty na niedzielę mundurowi poszukiwali 18-letniej kobiety, która wyszła z domu w nieznanym kierunku. Rodzina obawiając się o jej los zaalarmowała Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

Policjanci wraz ze strażakami ze Specjalnej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej przystąpili do przeczesywania lasu Kyndra, okolic ulicy Młyńskiej i Okrzei.

-  Część naszej grupy, pełniąca wówczas służbę w udała się w rejon wskazany przez Policję. Po około godzinie pracy pies ratowniczy Diego wskazał lokalizację poszukiwanej osoby. Kobieta w stanie silnego wychłodzenia została przekazana pogotowiu. Gratulacje dla całego zespołu!  - poinformowała Specjalna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

W Moszczenicy palił się garaż W Moszczenicy palił się garaż

Bezdomny rozpalił ognisko w budynku Bezdomny rozpalił ognisko w budynku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
....12.06.2017 23:01

Ludzie dużo mówia a mało wiedza. Dziewczyna nie była w żadnych stringach,lecz w spodenkach i koszulce z krótkim rekawem. Dziewczyna leżała w trawie,która była mokra bo wczesniej padało. Dlatego pisza że dziewczyna była wyziebiona.

Matkaka12.06.2017 22:24

I niech mi ktoś powie, że pies jest głupi. Brawo Diego!

Coś pieknego12.06.2017 19:22

DiegO super pies. Miałem okazję z nim ćwiczyć kilka razy. Przewodnik tez super gość. Gdzie człowiek nie wejdzie tam psa pośle.

Pies przyjaciel na zawsze12.06.2017 17:44

Psy są przyjaciółmi ludzi. Na zawsze i w każdych okolicznościach. Psy należy szanować bo nigdy nie wiadomo czy jakiś pies nas nie uratuje. "Życie jest full zasadzkas" jak żartobliwie mówią doświadczeni ludzie.

do wow 12.06.2017 16:10

Bohaterem to jest pies, a nie ta pni, Widać zresztą na zdjęciu :)

wow12.06.2017 15:54

o matko i o takiej piszecie robiąc z niej bohaterke...

Gość12.06.2017 15:14

7-9 stopni i mokro

Pokaż wszystkie opinie (12)