Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
12 czerwca 2017

W lesie znaleziono wychłodzoną kobietę. Pies Diego wpadł na jej trop

W lesie znaleziono wychłodzoną kobietę. Pies Diego wpadł na jej trop
fot. SGPR

W nocy z soboty na niedzielę mundurowi poszukiwali 18-letniej kobiety, która wyszła z domu w nieznanym kierunku. Rodzina obawiając się o jej los zaalarmowała Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

Policjanci wraz ze strażakami ze Specjalnej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej przystąpili do przeczesywania lasu Kyndra, okolic ulicy Młyńskiej i Okrzei.

-  Część naszej grupy, pełniąca wówczas służbę w udała się w rejon wskazany przez Policję. Po około godzinie pracy pies ratowniczy Diego wskazał lokalizację poszukiwanej osoby. Kobieta w stanie silnego wychłodzenia została przekazana pogotowiu. Gratulacje dla całego zespołu!  - poinformowała Specjalna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania

Śmierć nastąpiła przez płonące świeczki Śmierć nastąpiła przez płonące świeczki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
....12.06.2017 23:01

Ludzie dużo mówia a mało wiedza. Dziewczyna nie była w żadnych stringach,lecz w spodenkach i koszulce z krótkim rekawem. Dziewczyna leżała w trawie,która była mokra bo wczesniej padało. Dlatego pisza że dziewczyna była wyziebiona.

Matkaka12.06.2017 22:24

I niech mi ktoś powie, że pies jest głupi. Brawo Diego!

Coś pieknego12.06.2017 19:22

DiegO super pies. Miałem okazję z nim ćwiczyć kilka razy. Przewodnik tez super gość. Gdzie człowiek nie wejdzie tam psa pośle.

Pies przyjaciel na zawsze12.06.2017 17:44

Psy są przyjaciółmi ludzi. Na zawsze i w każdych okolicznościach. Psy należy szanować bo nigdy nie wiadomo czy jakiś pies nas nie uratuje. "Życie jest full zasadzkas" jak żartobliwie mówią doświadczeni ludzie.

do wow 12.06.2017 16:10

Bohaterem to jest pies, a nie ta pni, Widać zresztą na zdjęciu :)

wow12.06.2017 15:54

o matko i o takiej piszecie robiąc z niej bohaterke...

Gość12.06.2017 15:14

7-9 stopni i mokro

Pokaż wszystkie opinie (12)