Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
14 czerwca 2017

Policjant po służbie namierzył złodziei

Policjant po służbie namierzył złodziei
fot. KMP Jastrzębie

Policjant z jastrzębskiego Wydziału Kryminalnego, będąc po służbie na zakupach, rozpoznał złodziei. Natychmiast powiadomił oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Przybyły na miejsce patrol zatrzymał dwóch mężczyzn. 

Do kradzieży doszło na początku czerwca br. Do jednego z marketów przy ulicy Powstańców Śląskich weszło dwóch mężczyzn, którzy skradli towar o łącznej wartości ponad 500 złotych. Na podstawie zabezpieczonego monitoringu ze sklepu został utrwalony wizerunek sprawców tego zdarzenia.

- Kilka dni później policjant z jastrzębskiego wydziału kryminalnego, podczas zakupów w sklepie przed służbą, zauważył osoby wyglądające jak te, które wcześniej widział i zapamiętał na zabezpieczonym nagraniu. Policjant niezwłocznie zawiadomił o tym fakcie oficera dyżurnego jastrzębskiej komendy, który skierował patrol na miejsce interwencji. Już po chwili mundurowi zatrzymali sprawców. Jak się okazało, byli to mieszkańcy naszego miasta w wieku 30 i 35 lat. Teraz grozi im do 5 lat więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania

Uwaga mgła! Trudne warunki na drogach Uwaga mgła! Trudne warunki na drogach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
cywil14.06.2017 13:05

Policjant, to rodzaj powołania. Tak jak Strażak. Całą dobę gotów jest nieść pomoc. Są też tacy, którzy są policjantami, bo lubią poczucie władzy. I tacy nie powinni być policjantami.
Dziękuję Panie Policjancie. Wiedząc, że są tacy jak Pan, czuję się bezpieczniej.

leszek 14.06.2017 9:40

Brawo Pan Policjant. Tępić złdoziei!

Gość14.06.2017 8:23

Takich ambitnych nie potrzeba, więc policjant powinien spodziewać się przeniesienia.

mecenas14.06.2017 7:30

W sądzie okaże się , że towary były w promocji i kosztowały mniej niż 500 zł , a to już tylko wykroczenie,za które grozi kara grzywny do 500 zł.

Sędzia pokoju14.06.2017 7:17

Grozi 5 lat dostaną 1,5 w zawieszeniu, u nas 5 lat dostaje się za gwałt

g14.06.2017 7:10

brawo, eliminować element ile się da