Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
14 czerwca 2017

Policjant po służbie namierzył złodziei

Policjant po służbie namierzył złodziei
fot. KMP Jastrzębie

Policjant z jastrzębskiego Wydziału Kryminalnego, będąc po służbie na zakupach, rozpoznał złodziei. Natychmiast powiadomił oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Przybyły na miejsce patrol zatrzymał dwóch mężczyzn. 

Do kradzieży doszło na początku czerwca br. Do jednego z marketów przy ulicy Powstańców Śląskich weszło dwóch mężczyzn, którzy skradli towar o łącznej wartości ponad 500 złotych. Na podstawie zabezpieczonego monitoringu ze sklepu został utrwalony wizerunek sprawców tego zdarzenia.

- Kilka dni później policjant z jastrzębskiego wydziału kryminalnego, podczas zakupów w sklepie przed służbą, zauważył osoby wyglądające jak te, które wcześniej widział i zapamiętał na zabezpieczonym nagraniu. Policjant niezwłocznie zawiadomił o tym fakcie oficera dyżurnego jastrzębskiej komendy, który skierował patrol na miejsce interwencji. Już po chwili mundurowi zatrzymali sprawców. Jak się okazało, byli to mieszkańcy naszego miasta w wieku 30 i 35 lat. Teraz grozi im do 5 lat więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Ukradł robota, a trafił na policjanta po cywilu Ukradł robota, a trafił na policjanta po cywilu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
cywil14.06.2017 13:05

Policjant, to rodzaj powołania. Tak jak Strażak. Całą dobę gotów jest nieść pomoc. Są też tacy, którzy są policjantami, bo lubią poczucie władzy. I tacy nie powinni być policjantami.
Dziękuję Panie Policjancie. Wiedząc, że są tacy jak Pan, czuję się bezpieczniej.

leszek 14.06.2017 9:40

Brawo Pan Policjant. Tępić złdoziei!

Gość14.06.2017 8:23

Takich ambitnych nie potrzeba, więc policjant powinien spodziewać się przeniesienia.

mecenas14.06.2017 7:30

W sądzie okaże się , że towary były w promocji i kosztowały mniej niż 500 zł , a to już tylko wykroczenie,za które grozi kara grzywny do 500 zł.

Sędzia pokoju14.06.2017 7:17

Grozi 5 lat dostaną 1,5 w zawieszeniu, u nas 5 lat dostaje się za gwałt

g14.06.2017 7:10

brawo, eliminować element ile się da