Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
14 czerwca 2017

JSW: Nie chodzi o donoszenie, ale o sygnalizowanie

JSW: Nie chodzi o donoszenie, ale o sygnalizowanie
fot. JSW

Jastrzębska Spółka Węglowa zwróciła się do swoich pracowników, aby anonimowo, za pośrednictwem Internetu zgłaszali wszelkie dostrzeżone nieprawidłowości, które występują w kopalniach. 

Jak zapewnia JSW, nie chodzi wcale o donoszenie, ale sygnalizowanie zachodzących w miejscu pracy nieprawidłowości, które mogą uderzać w interes Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

- Takie zgłoszenia to dla nas cenne źródło informacji. O niektórych nieprawidłowościach wiemy, ale trudno dotrzeć nam do źródła. Dlatego liczymy na pomoc i współdziałanie pracowników spółki - powiedział Piotr Kiliszek, dyrektor biura bezpieczeństwa Jastrzębskiej Spółki Węglowej (Miesięcznik „Jastrzębski Węgiel”, wydanie majowe).

Nieprawidłowość można zgłosić za pośrednictwem strony internetowej JSW, wchodząc do zakładki „dla pracowników”, a następnie kierując się do zakładki „sygnalizator”. Swoje spostrzeżenia pracownicy mogą zgłaszać również za pośrednictwem specjalnej infolinii o numerze: 32 756 46 99. System anonimowych zgłoszeń będzie uruchomiony 19 czerwca. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Pierwszy kwartał z zyskiem ponad 400 mln zł JSW: Pierwszy kwartał z zyskiem ponad 400 mln zł

Wybuchowo przed Jastrzębską Spółką Węglową - piknik naukowy Wybuchowo przed Jastrzębską Spółką Węglową - piknik naukowy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (58)
Górnik30.08.2018 18:16

Na kopalniach ochrona robi zdjęcia materiałów, które dopiero co wyszly z dołu w wozach i piszą w raportach , że to zlom przygotowany do wywozu. Chory system. A to materiał do segregacji.

haker29.06.2017 23:47

Ponawiam moją informację.
Drodzy koledzy. Od jakiegoś czasu pewne osoby ( w tym jedna najaktywniej) szkalują pracowników zofiówki nie wahając się użyć nazwisk. Otóż trochę z ciekawości i trochę z nudów postarałem się dotrzeć do źródła nadawcy nr1. Otóż kolego mam już twój numer ip, nazwę dostawcy internetu i wiem że korzystasz z przeglądarki TOR która po odpowiednim skonfigurowaniu łączy się przez zagraniczne serwery ktore teoretycznie dla zwykłego trola są niewykrywalne (ale tylko teoretycznie). Więc dla osób które poczuły się urażone udzielę wszelkich informacj? dotyczących danych osoby szkalującej. Informacje te będą dostępne u administratora strony jastrzębie online. Następnymi trolami zajmę się już niedługo. Pozdrawiam osobę walącą właśnie w gacie. Już niedługo.... .

jsw.z18.06.2017 12:44

A władza wie że po ciotki sa prowadzeni na oddziałach dołowych i przeróbczych a siedzą z biurkami.Aludzi brak

stempel17.06.2017 17:31

A czy władza wie co jest na D-2

mobi17.06.2017 16:37

do sztajgiert : a TY sztajghert to nie pijesz? Czy juz tak słabo widzisz ,że takie głupoty paplasz;>

rylek17.06.2017 15:30

Skończy się mobbing i wulgaryzm dozoru

murzynek bambo17.06.2017 14:08

no to się będzie działo na Borynii to już niektórzy moga jechać po pampersy

Pokaż wszystkie opinie (58)