Lista nr 18 - Koalicja Anny Hetman

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
x
19 czerwca 2017

45-latka z ulicy Pomorskiej popełniła samobójstwo

45-latka z ulicy Pomorskiej popełniła samobójstwo
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W sobotę około godziny 18:00 jedna z mieszkanek Jastrzębia popełniła samobójstwo. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon. 

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju, 45-letnia mieszkanka bloku przy ul. Pomorskiej popełniła samobójstwo przez powieszenie.  Rodzina, która próbowała ją ratować zawiadomiła ratownictwo medyczne. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Prokuratura Rejonowa w Jastrzębiu-Zdroju wyjaśnia wszystkie okoliczności zdarzenia. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania

Uwaga mgła! Trudne warunki na drogach Uwaga mgła! Trudne warunki na drogach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
zdziwiony21.06.2017 20:47

w jastrzębiu to już plaga co jest

Jbie20.06.2017 19:23

Patologia od kad pamiętam za dużo gorolstwa się nazjezdzalo a baby latają z mieszkania do mieszkania bez majciochow bo lubią ten sport dlatego tak jest zamykając kopalnie miasto straci wszystko jak i jsw haha czarodziejskie paragrafy na zlodzieji nie da rady

Do Ferrari 20.06.2017 8:23

Nie ma stosownego określenia dla takich poprostu brak słów

Gość19.06.2017 22:59

W tym mieście na nic nie można liczyć edukacja do bani, w przychodni lata wściekła lekarka po gabinecie, miesiącami czeka się do specjalisty i ludzie okropni, jakby mogli to głowę wsadziliby do d******y sąsiada aby zobaczyć co słychać , w US cieć udziela informacji o podatkach. NIC w Jastrzębiu nie jest tak jak powinno być. Na każdym kroku wóda i ćpanie. TAKA JEST PRAWDA O TYM MIEŚCIE. W co nie włożyć ręce to rażące zaniedbania, dziadostwo jakich mało. Robicie ankiety mieszkańcy zwracają uwagę co jest źle . Za co wy bierzecie pieniądze z naszych podatków . Ale najważniejsze aby kasa się zgadzała naczelnikom przy wypłacie w Urzędzie Miasta. Kondolencje dla rodziny i najbliższych. Kolejna niepotrzebna śmierć młodej jeszcze osoby. Kolejna tragedia. Problem może dotyczyć dużych miast, aglomeracji, Pani prezydent proszę w końcu zrobić czystkę w UM i zmusić tych ludzi do pracy. Więcej informacji gdzie ludzie mogą zgłosić się po pomoc w sprawach alkoholizmu, przemocy ludzie potrzebują wsparcia , wywieszki na klatkach schodowych, zaangażowanie szkół i spółdzielni mieszkaniowych, parafii informacje, plakaty i numery tel. Kasę bierzecie ale robić się nikomu z sensem nie chce. Do roboty wydział zdrowia i edukacji.

Opinia19.06.2017 20:58

Ja też ma bardzo złe zdanie o tym osobniku podpisującym się "żabi ogier". Choć sama nazwa jest adekwatna do tego głupka. Takich trzeba gonić z naszego miasta. Nie potrzebni są tu głupcy. A łatwo jest znaleźć komputer z którego pisze.

Ferrari19.06.2017 19:14

Tak się zastanawiam zabi ogier , i nie tylko bo na tym portalu więcej takich ....... , właśnie jak was tu określić ? Może ktoś podpowie ?

Wyrazy współczucia dla najbliższych

dziwne19.06.2017 18:34

bez sensu - mąż ją bije i ona w związku z tym się zabija. Nie rozumiem tego - niechby mój podniósł na mnie rękę, to juz mu druga nie odrośnie. Mogła go zostawić, pracować sobie spokojnie, realizowac swoje pasje, jesli są dzieci, to z alimentów korzystać, TV wieczorem wolny - żyć, nie umierać.

Pokaż wszystkie opinie (22)