Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
19 czerwca 2017

45-latka z ulicy Pomorskiej popełniła samobójstwo

45-latka z ulicy Pomorskiej popełniła samobójstwo
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W sobotę około godziny 18:00 jedna z mieszkanek Jastrzębia popełniła samobójstwo. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon. 

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju, 45-letnia mieszkanka bloku przy ul. Pomorskiej popełniła samobójstwo przez powieszenie.  Rodzina, która próbowała ją ratować zawiadomiła ratownictwo medyczne. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Prokuratura Rejonowa w Jastrzębiu-Zdroju wyjaśnia wszystkie okoliczności zdarzenia. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
zdziwiony21.06.2017 20:47

w jastrzębiu to już plaga co jest

Jbie20.06.2017 19:23

Patologia od kad pamiętam za dużo gorolstwa się nazjezdzalo a baby latają z mieszkania do mieszkania bez majciochow bo lubią ten sport dlatego tak jest zamykając kopalnie miasto straci wszystko jak i jsw haha czarodziejskie paragrafy na zlodzieji nie da rady

Do Ferrari 20.06.2017 8:23

Nie ma stosownego określenia dla takich poprostu brak słów

Gość19.06.2017 22:59

W tym mieście na nic nie można liczyć edukacja do bani, w przychodni lata wściekła lekarka po gabinecie, miesiącami czeka się do specjalisty i ludzie okropni, jakby mogli to głowę wsadziliby do d******y sąsiada aby zobaczyć co słychać , w US cieć udziela informacji o podatkach. NIC w Jastrzębiu nie jest tak jak powinno być. Na każdym kroku wóda i ćpanie. TAKA JEST PRAWDA O TYM MIEŚCIE. W co nie włożyć ręce to rażące zaniedbania, dziadostwo jakich mało. Robicie ankiety mieszkańcy zwracają uwagę co jest źle . Za co wy bierzecie pieniądze z naszych podatków . Ale najważniejsze aby kasa się zgadzała naczelnikom przy wypłacie w Urzędzie Miasta. Kondolencje dla rodziny i najbliższych. Kolejna niepotrzebna śmierć młodej jeszcze osoby. Kolejna tragedia. Problem może dotyczyć dużych miast, aglomeracji, Pani prezydent proszę w końcu zrobić czystkę w UM i zmusić tych ludzi do pracy. Więcej informacji gdzie ludzie mogą zgłosić się po pomoc w sprawach alkoholizmu, przemocy ludzie potrzebują wsparcia , wywieszki na klatkach schodowych, zaangażowanie szkół i spółdzielni mieszkaniowych, parafii informacje, plakaty i numery tel. Kasę bierzecie ale robić się nikomu z sensem nie chce. Do roboty wydział zdrowia i edukacji.

Opinia19.06.2017 20:58

Ja też ma bardzo złe zdanie o tym osobniku podpisującym się "żabi ogier". Choć sama nazwa jest adekwatna do tego głupka. Takich trzeba gonić z naszego miasta. Nie potrzebni są tu głupcy. A łatwo jest znaleźć komputer z którego pisze.

Ferrari19.06.2017 19:14

Tak się zastanawiam zabi ogier , i nie tylko bo na tym portalu więcej takich ....... , właśnie jak was tu określić ? Może ktoś podpowie ?

Wyrazy współczucia dla najbliższych

dziwne19.06.2017 18:34

bez sensu - mąż ją bije i ona w związku z tym się zabija. Nie rozumiem tego - niechby mój podniósł na mnie rękę, to juz mu druga nie odrośnie. Mogła go zostawić, pracować sobie spokojnie, realizowac swoje pasje, jesli są dzieci, to z alimentów korzystać, TV wieczorem wolny - żyć, nie umierać.

Pokaż wszystkie opinie (22)