Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
19 czerwca 2017

Staruszek uwięziony na schodach. Pomogli strażacy

Staruszek uwięziony na schodach. Pomogli strażacy
fot. kb / jastrzebieonline

80-letni mężczyzna może mówić o prawdziwym pechu, kiedy w sobotę wieczorem został uwieziony na klatce schodowej. Oswobodzili go strażacy. Na szczęście nic poważnego się nie stało. 

Do Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło niecodzienne zgłoszenie - 80-letni mężczyzna został uwieziony na klatce schodowej.

- Jak się okazało mieszkaniec bloku przy ulicy Poznańskiej podczas poruszania się na klatce schodowej niefortunnie umieścił swoją nogę miedzy prętami. Przybyły na miejsce zastęp PSP oswobodził poszkodowanego, któremu nic nie stało - informuje dyżurny PSP w Jastrzębiu-Zdroju. 

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Śmierć nastąpiła przez płonące świeczki Śmierć nastąpiła przez płonące świeczki

Strażacy będę mieć czym ratować ludzi Strażacy będę mieć czym ratować ludzi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!