Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
21 czerwca 2017

Trzy samochody zderzyły się na Rybnickiej

Trzy samochody zderzyły się na Rybnickiej
fot. KMP Jastrzębie

Na jastrzębskich drogach doszło do kolejnego zderzenia pojazdów. Wszystkiemu był winny brak należytej uwagi ze strony kierujących. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. 

Na ulicy Rybnickiej, około godziny 14:00 w rejonie kopalni „Zofiówka”, we wtorek,  doszło do zderzenia trzech pojazdów. Na miejscu pojawił się policyjny patrol, który przejął kierowanie ruchem, ponieważ na drodze utworzył się spory korek. Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju wyjaśnia wszelkie okoliczności zdarzenia.

Policja apeluje o to, aby kierujący zachowali należytą uwagę podczas poruszania się po drogach. Jak widać, mimo dobrych warunków pogodowych na terenie naszego miasta dochodzi do kolizji i wypadków.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
kier21.06.2017 8:50

Głupki mają poczucie, że to oni są najlepszymi kierowcami. No i mamy bum. Wczoraj były wyłączone światła na Pszczyńskiej. Nie było korków, stania po światłami, spalania tlenu przez silniki. Skrzyżowania przejeżdżała się szybko. Tylko trzeba było troszkę poświecić uwagi.