Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
21 czerwca 2017

Wesprzyj naszych! Kliknij, a szkoła wygra plac zabaw

Wesprzyj naszych! Kliknij, a szkoła wygra plac zabaw
fot. Nivea

Zespół Szkół Specjalnych nr 9 im dr Mikołaja Witczaka ma szansę zdobyć nowoczesny, w pełni wyposażony plac zabaw i to na dodatek zupełnie za darmo. Wszystko zależy od internautów, którzy poprzez głosowanie mogą pomóc. 

Wesprzyj naszych! Weź udział w internetowym głosowaniu organizowanym przez firmę Nivea, która już po raz kolejny prowadzi akcję - „Budujemy 20 podwórek talentów Nivea”. Także ZS nr 9 walczy o taki nowoczesny plac zabaw. Wystarczy wejść na stronę organizatora i oddać głos na jastrzębską szkołę.

- Pielęgnowanie i wspieranie talentów doskonale wpływa na ogólny rozwój dzieci – dzięki temu zawsze są uśmiechnięte, pewne siebie i pełne zapału. Oprócz tego, dzieci realizując się w swojej pasji w przyszłości mogą stać się kimś, kim zawsze marzyły. NIVEA wspiera każdy talent drzemiący w dzieciach. Z myślą o nich wybuduje 20 Podwórek Talentów NIVEA, w których dzieci będą mogły połączyć rozwój z zabawą i rodzinnym spędzaniem czasu - piszą  organizatorzy akcji.

Zespół Szkół nr 9 apeluje o wsparcie.

- Gorąco proszę o głosowania na naszą szkołę w akcji organizowanej przez firmę Nivea. W przypadku budowy u nas wymarzonego przez dzieci placu zabaw, nie tylko nasi uczniowie, ale też wszyscy chętni będą mogli skorzystać z niego. Nasze nowoczesne podwórko będzie dostępne dla dzieci z całej dzielnicy, a także terenu całego miasta - mówi dyrektor ZS nr 9 Jolanta Grabkowska.

Jastrzębianie! Wesprzyjcie naszych! Pokażcie, że szkoła może liczyć na pomoc mieszkańców, że razem możemy osiągnąć wiele. Wystarczy tylko kliknąć i po sprawie. Głosujcie! 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębscy uczniowie najlepsi wśród młodych aktorów Jastrzębscy uczniowie najlepsi wśród młodych aktorów

Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Do do avon21.06.2017 11:05

Nie będę kłamała

do avon 21.06.2017 10:16

Ale nie musisz przcież wpisywac prawdziwego imienia czy nazwiska, co Ci szkodzi zalożyć konto i zagłsować:)

avon21.06.2017 8:41

Ale ja nie chcę zakładać konta na Nivea a inaczej nie można głosować .

Jola21.06.2017 8:37

Super, sami chca cos zrobic dla siebie! Pomoge