Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
21 czerwca 2017

Jastrzębianin wyróżniony za recenzję

Jastrzębianin wyróżniony za recenzję
fot. wikipedia

XXV jubileuszowa edycja Konkursu na Recenzję Teatralną w Bielsku-Białej zakończona! W miniony poniedziałek (12.06.) na Zamku Sułkowskich w  stolicy Podbeskidzia  odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień laureatom tego konkursu. Mieszkaniec naszego miasta znalazł się w gronie wyróżnionych. 

Laureat jedynego wyróżnienia w kategorii osób powyżej 20. roku życia to mieszkaniec naszego miasta Andrzej Ślakowski, nauczyciel języka polskiego z Zespołu Szkól Handlowych.  Zgłosił do konkursowych zmagań recenzję widowiska z Teatru KOREZ pt. "Mianujom mie Hanka", którą widzowie Jastrzębia mogli obejrzeć w styczniu br. na scenie Domu Zdrojowego.  Po części oficjalnej laureaci i goście mogli wysłuchać koncertu arii operetkowych; E.Kalmana, F.Lehara, P.Abrahama i J.Straussa, w wykonaniu Sabiny Olbrich-Szafraniec, Huberta Miśki z akompaniamentem Grażyny Griner.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianin wyróżniony za recenzję teatralną Jastrzębianin wyróżniony za recenzję teatralną

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Andrzej Slakowski22.06.2017 15:15

Dziękuję za ciepłe słowa. Recenzja ukaże się dopiero za rok w specjalnym zbiorze pokonkursowym wydanym przez organizatora. Tak było co roku od 25 lat.

Edek 22.06.2017 12:49

Brawo! Gratulacje

Gość21.06.2017 23:15

Czy można gdzieś przeczytać tę recenzję?

Olaf21.06.2017 19:09

BRAWA Panie Andrzeju, dzięki za wszelkie inicjatywy kulturalne, w jakich bierze Pan udział. Pozdrawiam