Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
21 czerwca 2017

28-latka przewieziona do szpitala. Miała myśli samobójcze?

28-latka przewieziona do szpitala. Miała myśli samobójcze?
fot. pixabay

Zaniepokojona losem swojej siostry kobieta powiadomiła Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego z prośbą o pomoc. Na szczęście udało się uniknąć najgorszego. 

We wtorek o godzinie 22:48 Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego powiadomiło policję i straż pożarną o tym, że 28-letnia kobieta, znajdująca się w mieszkaniu przy ulicy Szarych Szeregów potrzebuje pomocy.

- Przybyli na miejsce strażacy w asyście policji dokonali siłowego wejścia do lokalu, a następnie udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził, że kobieta jest w stanie ciężkimi i zabrał ją do szpitala - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy 28-latka miała myśli samobójcze i to właśnie było powodem, że zaniepokojona siostra zawiadomiła służby ratunkowe.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Taka prawda26.06.2017 8:47

Ja się jej nie dziwię , mnie brakowało 30 zł do śmierci głodowej w przepięknym miodem i mlekiem płynącym miejscu. Babudoeali marketów zamiast poważnie inwestować w przyszłość miasta i ludzie skaczą bo nie ma tu dla nich życia . No chyba że to miłość a jak żyć bez ukochanej osoby ? Też nie ma łatwo a z inną to już nie to samo .

Opinia22.06.2017 2:39

Wszystkie te zdarzenia związane z próbami samobójczymi pokazuję jak wygląda dzisiaj przeciętny człowiek. Przy każdej większej przeszkodzie z którą nie umie sobie poradzić decyduję się na ostateczność lub o niej myśli. Co się dzieje ludzie ??

koko21.06.2017 23:42

do jakiego szpitala ? Rybol czy nasz na przetoczenie krwi ? Ma ktoś jakieś info ?

do śmieszna figura 21.06.2017 17:58

Jak walnięty musi być człowiek, aby cudze nieszczęście, wykorzystywac do tego aby komuś dowalić. Człowieku zastanów sie co robisz? Czy naigrywanie sie w ten sposób z ofiary jest naprawdę tym, na co zasługuje ta nieszczęśliwa 28-latka? Czy cieszy Cie to, że ktoś próbowal sie zabić? Szkoda ze się nie zabił bo można by wówcczas jeszcze lepiej komus dowalić. Smieszne. Nie życze ci podobnych zdarzeń wśród twoich bliskich.

śmieszna figura21.06.2017 17:26

kolejny "incydent"

smolka21.06.2017 16:47

Mieszkania komunalne ...........

Koks21.06.2017 16:38

Miasto 2 miejsce w polsce za warszawa

Pokaż wszystkie opinie (10)