Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
21 czerwca 2017

Trwa proces Adriana S., podejrzanego o śmiertelne pobicie DJ'a

Trwa proces Adriana S., podejrzanego o śmiertelne pobicie DJ'a
fot. KMP Jastrzębie

W środę przed Sądem Okręgowym w Gliwicach, Ośrodek Zamiejscowy w Rybniku,  odbyła się kolejna sprawa w związku ze śmiertelnym pobiciem DJ'a  Krzysztofa L. Podejrzanemu grozi do 12 lat pozbawienia wolności. 

Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło 27/28 sierpnia. Jak ustalili śledczy feralnego dnia po zakończonej imprezie grupa osób spożywała alkohol. W tym czasie doszło do zatargu pomiędzy oskarżonym Adrianem S., a nieżyjącym Krzysztofem L. Miał on pierwszy użyć przemocy, uderzając Adriana S. W wyniku tego DJ został kilkukrotnie uderzony, a następnie, co najmniej dwa razy kopnięty. Mężczyznę pozostawiono bez udzielenia pomocy. 40-letni DJ został znaleziony kilka godzin później przed lokalem, a następnie przewieziony do szpitala w Cieszynie, gdzie zmarł 2 września.

Oskarżony Adrian S. przebywa w areszcie. Za spowodowanie obrażeń ciała, które były bezpośrednią przyczyną śmierci grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

W środę przed sądem zeznawał właściciel lokalu, znajdującego się na osiedlu Przyjaźń, gdzie doszło do dramatycznych wydarzeń. Od początku poważne wątpliwości budził jego udział w całym zdarzeniu. Właściciel nie udzielił pomocy napadniętemu mężczyźnie, a nawet miał zacierać ślady całego zdarzenia.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
smolka do Janusza i Piotrka25.06.2017 22:34

Tez ten fakt mnie dziwi ze NFZ podpisuje umowy z tą umieralnia ! Mogli by przeznaczyc pieniadze na bardziej szczytny cel !

Janusz do Piotrka25.06.2017 20:27

U nas na wyjscie ze szpitala zywym graniczy z cudem !

dżejson25.06.2017 19:04

na samą myśl ze muszę jutro wstawać o 4 do pracy aby takie coś w pudle karmić....

Mieszkaniec25.06.2017 8:54

Tylko 12 lat??? to jakiś żart ???Za zabicie człowieka?????

śmieszna figura24.06.2017 19:10

ponoc można wejść- rozprawa otwarta.

Gość24.06.2017 11:09

Śmierć za śmierć !!!

pytam poważnie24.06.2017 10:38

Czy można wejśc na taką rozprawę?

Pokaż wszystkie opinie (28)