Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 czerwca 2017

Policjant po służbie namierzył posiadaczy marihuany

Policjant po służbie namierzył posiadaczy marihuany
fot. KMP Jastrzębie

Mimo, iż swoją służbę jastrzębski policjant już dawno zakończył, na widok podejrzanie zachowujących się mężczyzn, podjął interwencję. Podejrzenia stróża prawa okazały się trafne. W odzieży i samochodzie, którym poruszało się dwóch mężczyzn, znaleziono marihuanę. 

Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji jastrzębskiej komendy podinsp. Marcin Bębenek, w czasie wolnym od służby, zauważył w rejonie ulicy Wrzosowej samochód, a w nim dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Czujny policjant od razu powiadomił o swoich spostrzeżeniach kryminalnych, którzy już po chwili podjęli interwencję.

- W trakcie kontroli osobistej, stróże prawa znaleźli w kieszeni 24-latka woreczek z suszem roślinnym. Podejrzewając, że narkotyków może być więcej, kryminalni przeszukali także fiata seicento, którym poruszał się jastrzębianin i jego 22-letni kolega z Zebrzydowic. Podczas kontroli samochodu, stróże prawa zabezpieczyli ponad 15 gramów marihuany. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków grożą im teraz 3 lata więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Ukradł perfumy i uciekł ze sklepu Ukradł perfumy i uciekł ze sklepu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
Luidzi14.07.2017 0:09

Wy sie zajmijcie do ku....centrum i ul Śląska bo pod nosem macie syf! i spac nie mozna a nie ganiac synkow za smieszna maryche

Gość24.06.2017 2:05

Do wynik badań, czy już czujesz się idiota? Jesteś psem i bronisz kolegę psa który dla kariery sprzedał kolegów tak jak i on jesteś zerem.

Gość23.06.2017 20:27

Ekspertem na pewno nie stajesz się ani paląc ani pijąc, Tobie proponuje się douczyć i zajrzeć do trochę innych źródeł niż swoja własna (uboga jak wnioskuje) wyobraźnia.

Wynik badań23.06.2017 19:17

Obrońcy narkotyków są już ludzikami. Lubią zapalić, wypić do tego piwko i zapić czymś wódczanym. To jest życie przygłupa, który broni się jak może przed usłyszeniem, że już jest nikim. Do "gostka z godz 11:10" który boi się nawet podpisać: Po ilu zapaleniach robi się z ludzika, żyjątko doświadczone? I co z tego wynika? Po wielokrotnym użyciu marihuany i innych narkotyków, przestaje się logicznie kojarzyć. Ale ego ma się bardzo podwyższone. Jest się najmądrzejszy, najbłyskotliwszy, wyluzowany, jednym słowem wspaniały. Czy już czujesz się mądrzejszy? Sądzę, że tak. To już czas na leczenie, choć sądzisz, że wręcz przeciwnie.

Mieszkaniec23.06.2017 14:22

Czy czasem Ten Pan Policjant bębenek nie powinnien siedzieć w domu na L4 bo widzialem go w szpitalu tak mocno kulał że aż ledwo szedł.

Jasna City23.06.2017 11:41

Brawo,brawo! 25 lat ciężkich robót! Proszę was ! Żyjemy w średniowieczu! Brakuje tylko Mieszka I ganiającego wielbicieli trawku! Legalizacja = wpływy do budżetu państwa! Prosty rachunek!

Gość23.06.2017 11:10

Do "czasami" - "Zapaliłem 2 razy i już jestem ekspertem, dla porównania dodam że chleje na umór co na pewno doda wiarygodności mojej wypowiedzi". Jeśli już mówimy o szkodliwości pewnych substancji to przede wszystkim nie stawiaj marihuany w tej samej tabeli z innymi "narkotykami" bo to jakby porównać działanie zwykłej kawy z kompotem z makowin. I jeszcze jak to jest że po marihuanie nie ma ani jednego odnotowanego zgonu poprzez przedawkowanie w historii a od alkoholu ginie średnio 3,3mln osób rocznie, odpowiedź sama ciśnie się na usta, pozdrawiam normalnych

Pokaż wszystkie opinie (32)