Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
23 czerwca 2017

Radna Rosińska pyta o budkę z lodami

Radna Rosińska pyta o budkę z lodami
fot. pixabay

Podczas czwartkowej sesji Rady Miasta radna Iwona Rosińska (Wspólnota Samorządowa) złożyła interpelację dotyczącą budki z lodami  w Parku Zdrojowym.  Radna zainteresowała się tym, dlaczego znajduje się ona w tym miejscu. 

Radna Iwona Rosińska zapytała „w imieniu mieszkańców”  o budkę z lodami, która znajduje się nieopodal Domu Zdrojowego i którą radna zauważyła, podczas swojej ostatniej wizyty w Parku Zdrojowym.

- Czy każdy, kto będzie chciał w tym czasie postawić dodatkowa budkę z lodami lub watą cukrową uzyska zgodę pani prezydent na jej postawienie w różnych miejscach Parku Zdrojowego? Odmowa, bowiem mogłaby sugerować, że trzeba mieć wyjątkowe dojście do władzy w naszym mieście. Czy ta budka jest może początkiem rewitalizacji naszego parku? Czy na jej postawienie uzyskano zgodę konserwatora zabytków? Czy nie lepiej byłoby zorganizowanie sprzedaży lodów w kawiarence letniej?

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Są pieniądze na dzieci w prywatnych żłobkach i klubach dziecięcych Są pieniądze na dzieci w prywatnych żłobkach i klubach dziecięcych

Konary przy krzyżu zostaną przycięte, jak chciała radna Konary przy krzyżu zostaną przycięte, jak chciała radna

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (84)
Gość28.06.2017 22:06

Iwonka znowu dala czadu, niech lepiej zamilknie.

Gość28.06.2017 19:14

To sie nadaje na ogolnopolska telewizje na program pt. Głupota radnych nie boli a poraza.

ja28.06.2017 0:59

hmm... a gdyby tak Pani Radna za pieniądze które chciała na prywatę od miasta - gdzie jest "dyrektorem przedszkola" na Ruptawie - przeznaczyła na ścinkę gałęzi przy krzyżu - żeby odsłonić paskudne skupienie betonu w tle, ale te gałęzie - przesłonią budkę z lodami w parku!!! Będzie i "po Bożemu" wg p.Radnej (nie wiem czy Pan Jezus kochał betony - bo ja nie jak przystaję przy tym krzyżu...), nie wiem czy dla "dobra mieszkańców" i dzieci - budka z lodami wg P.Radnej "nie komponuje się w park" ale zaczynam się zastanawiać, czy pani ma dzieci... i czy Pani już na prawdę nie wie jakich problemów wyszukiwać... Pani Iwono - z całym szacunkiem - niech Pani chociaż od czasu do czasu dopuści do głosu zdrowy rozsądek... może nie jest za późno?... Bardzo Pani współczuję życia w "wyszukiwaniu" problemów... - to musi być strasznie męczące... Pani się ośmiesza...

Gość27.06.2017 19:07

Sa wakacje, niech ta pani wykorzysta je, aby podreperowac swoje sterane zdrowie psychiczne.

mieszkaniec26.06.2017 21:13

mieszkaniec do Gościa chyba mnie nie zrozumiałeś chodziło mi o sprawy zdrowotne młodzieży .Pani .R uczy wychowania fizycznego na wolnym powietrzu a z pobliskiego giganta którym będzie kurnik unosić się będzie cała tablica Mendelejewa .I to jest główny powód aby Pani Radna zainteresowała się tym problemem.

Asia26.06.2017 19:24

Zlikwidowac lodziarnie, solarium postawić.miejmy wszyscy spalona skore tak jak ona.

Gość26.06.2017 15:52

Na następne wybory radnych może by musieli przedstawić badania psychiatryczne? A na dodatek to co obiecali to zrobić a jak nie to do piachu pod halą

Pokaż wszystkie opinie (84)