Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-4°
23 czerwca 2017

16-latka wypadła z okna. Odwieziono ją do szpitala

16-latka wypadła z okna. Odwieziono ją do szpitala
fot. KMP Jastrzębie

W czwartek wieczorem z jednego z bloków wypadła 16-letnia dziewczyna. Na szczęście przeżyła. Odwieziono ją do szpitala w Rybniku. 

- W czwartek o godzinie 19:10 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał zgłoszenie o tym, że z okna bloku przy ulicy Żołnierzy Niezłomnych (dawniej Hanki Sawickiej) wypadła 16-letnia dziewczyna. Na miejsce przybył policyjny patrol. Wezwano również ratownictwo medyczne, które odwiozło poszkodowaną do szpitala w Rybniku - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Myśleli, że coś się jej stało - była w kościele Myśleli, że coś się jej stało - była w kościele

Zaklejali plakaty wyborcze, ale nic się nie stało Zaklejali plakaty wyborcze, ale nic się nie stało

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
ta z "patoli"01.07.2017 17:35

ludzie co wy gadacie? nieprzyjemnie czyta się takie bzdury, jakiej kłótni? jaka opieka mOPSu?
niestety jestescie w blędzie ;')

abc 25.06.2017 19:55

Przykre,że młoda , ładna dziewczyna ucieka się do skoku po klótni z matką, nie ważne czy pijana, czy naćpana, ważne czemu. Mając takich rodziców i sytuację w domu też bym skakała. Ćpanie, chlanie, czekanie na 500+ i masa dzieci bo państwo da...

j25.06.2017 15:43

Do Janusz. To fakt,że mieszkaja tam porządni ludzie,ale jest właśnie jedna rodzina można by powiedzieć patologiczna. Te z tak się zdarza,.

Zołza z zofiówki25.06.2017 6:49

Swoją drogą to dlaczego w Jastrzębiu nie ma szpitala dla dzieci do lat 18???
Tylko rodzice muszą się tułać taryfami do Rybnika!!!

mieszkaniec24.06.2017 21:20

tak się dzieje kiedy małolaty cpaja:)

Janusz24.06.2017 21:16

Na sawickiej mieszkaja same porzadne ludzie nie znam tam ani jednej patologicznej rodziny wiec wypraszam sobie pisac o patoligi w tym miejscu!

j24.06.2017 14:19

Do Nikola. Wiem,ze boisz sie psychola "ojca" i nie chcesz pogrążyć matki,ale dziewczyno ratuj sie od tej patologi. Zycie jest piękne i nie warto marnować je w takiej rodzine. Te ciągłe kłótnie, to chyba nie z miłości?!

Pokaż wszystkie opinie (24)