Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
23 czerwca 2017

Wywrócił pojazd na środku jezdni. Był pijany

Wywrócił pojazd na środku jezdni. Był pijany
fot. KMP Jastrzębie

49-letni mężczyzna wywrócił pojazd na środku jezdni, ponieważ jak się później okazało-był kompletnie pijany. Jego dalszy los leży w rękach sądu.

W czwartek, około godziny 15.00 policjanci wezwani zostali na skrzyżowanie ulic Cieszyńskiej i Długosza. Jak się okazało, kierujący motorowerem, 49-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, miał w organizmie blisko 3 promila alkoholu.

- Nieodpowiedzialny jastrzębianin wyjeżdżając z ulicy Traugutta na ulicę Cieszyńską utracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wywrócił go na środku jezdni. Mężczyzna nie mógł kontynuować jazdy, ponieważ bardzo dobrze zareagowali świadkowie zdarzenia, którzy odebrali mu kluczyki, ale również pomogli mu wstać i podnieść motorower. Na miejsce przyjechała wskazana przez niego osoba, której przekazano pojazd. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą 2 lata więzienia – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci, podkreślają, że na uznanie i podziękowania zasługuje wzorowa, obywatelska postawa mieszkańców naszego miasta, którzy skutecznie zareagowali na przejaw łamania prawa w myśl kampanii "Nie reagujesz- akceptujesz”.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Skakali po ofierze napadu i bili pięściami Skakali po ofierze napadu i bili pięściami

Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
seboc24.06.2017 17:13

tak naprawde to moj stary, jak przyszedl do domu tak byl wnerwiony ze w ruch poszedl pas i dostalem wpi****l ...

Zeb23.06.2017 11:56

O ..jebac się od górników proszę

seboc23.06.2017 11:44

15?
Zmeczony gornik z pracy wracal.