Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
23 czerwca 2017

Dni Otwartych Drzwi. Odwiedź Parafię Ewangelicką

Dni Otwartych Drzwi. Odwiedź Parafię Ewangelicką
fot. Kościół Ewangelicko-Augsburski

Parafia Ewangelicka w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza na Dni Otwartych Drzwi Kościołów Ewangelickich Diecezji Katowickiej, które odbędą się w dniach 24-25 czerwca 2017 r. W ramach akcji będzie można odwiedzić również kościół w naszym mieście. 

W jastrzębskiej Parafii Ewangelickiej można zwiedzić dwa kościoły - Jezusowy, wybudowany w 1994 roku oraz Świętej Trójcy - wybudowany w 1912 roku. Będzie można zapoznać się z wystawą literatury na temat parafii i wyznania ewangelicko-augbsurskiego. Ksiądz proboszcz Jan Raszyk odpowie zainteresowanym na pytania, przybliży działalność parafii oraz Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Polsce.

Kościół będzie otwarty dla zwiedzających w sobotę i niedzielę (24-25 czerwca) w godzinach 15-18. Parafia znajduje się przy ulicy Cieszyńskiej 23

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

"A to Polska właśnie" - patriotyzm bez kłótni "A to Polska właśnie" - patriotyzm bez kłótni

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!