Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
26 czerwca 2017

Pożar samochodu. Kierowca zdołał się uratować

Pożar samochodu. Kierowca zdołał się uratować

O dużym szczęściu może mówić kierowca samochodu, którego pojazd w niedzielę stanął w płomieniach. Wyszedł  cało z tej sytuacji. Mimo akcji strażaków auta nie udało się uratować. 

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę około godziny 01:00 na ulic Ranoszka na skrzyżowaniu z ulicą Piaskową (sołectwo Moszczenica). Dyżurny Państwowej Straży Pożarnej otrzymał informację o pożarze samochodu marki Fiat Panda. Na miejsce natychmiast udał się strażacki zastęp, jednak samochodu nie udało się uratować. Według relacji świadków  kierowca opuścił pojazd zanim ogień dostał się do środka. Od pożaru ucierpiała także elewacja sklepu. Dzięki akcji strażaków udało się zapobiec rozprzestrzenieniu ognia na sklep oraz na połączony z nim dom jednorodzinny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ewakuowano klientów galerii handlowej Ewakuowano klientów galerii handlowej

W święta płonęły dwa samochody W święta płonęły dwa samochody

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!