Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°11°
28 czerwca 2017

Ogień na ulicy Katowickiej. Palił się śmietnik

Ogień na ulicy Katowickiej. Palił się śmietnik
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24 H

We wtorek wieczorem pojawił się ogień przy sklepie muzycznym, który znajduje się przy jednym z bloków przy ulicy Katowickiej. Na miejsce natychmiast udały się służby mundurowe. Policjanci sprawdzają przyczyny zdarzenia.

- Wczoraj przed godziną 20:00 Państwowa Straż Pożarna została powiadomiona o pożarze przy sklepie muzycznym znajdującym się przy ulicy Katowickiej nr 23-25. Palił się śmietnik ustawiony przy sklepie. Ogień przeniósł się na ewelację budynku. Na miejsce natychmiast wysłano dwa zastępy strażackie, które przystąpiły do akcji gaśniczej - poinformował brygadier Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta PSP w Jastrzębiu-Zdroju. 

Przybył także policyjny patrol, który wyjaśnia wszelkie okoliczności zdarzenia. Mundurowi sprawdzają czy do pożaru nie przyczyniły się inne osoby.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny

Pijana rodzinka "opiekowała" się dziećmi Pijana rodzinka "opiekowała" się dziećmi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość28.06.2017 11:59

Haspel znowu zajarałeś przy koszach i nie zgasiłeś :D