Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-4°
EkoOkna
28 czerwca 2017

Ogień na ulicy Katowickiej. Palił się śmietnik

Ogień na ulicy Katowickiej. Palił się śmietnik
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24 H

We wtorek wieczorem pojawił się ogień przy sklepie muzycznym, który znajduje się przy jednym z bloków przy ulicy Katowickiej. Na miejsce natychmiast udały się służby mundurowe. Policjanci sprawdzają przyczyny zdarzenia.

- Wczoraj przed godziną 20:00 Państwowa Straż Pożarna została powiadomiona o pożarze przy sklepie muzycznym znajdującym się przy ulicy Katowickiej nr 23-25. Palił się śmietnik ustawiony przy sklepie. Ogień przeniósł się na ewelację budynku. Na miejsce natychmiast wysłano dwa zastępy strażackie, które przystąpiły do akcji gaśniczej - poinformował brygadier Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta PSP w Jastrzębiu-Zdroju. 

Przybył także policyjny patrol, który wyjaśnia wszelkie okoliczności zdarzenia. Mundurowi sprawdzają czy do pożaru nie przyczyniły się inne osoby.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar w mieszkaniu przy ulicy Zielonej Pożar w mieszkaniu przy ulicy Zielonej

Zaklejali plakaty wyborcze, ale nic się nie stało Zaklejali plakaty wyborcze, ale nic się nie stało

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość28.06.2017 11:59

Haspel znowu zajarałeś przy koszach i nie zgasiłeś :D