Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
28 czerwca 2017

Ewakuacja Galerii Jastrzębie. Klienci zagrożeni?

Ewakuacja Galerii Jastrzębie. Klienci zagrożeni?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W środę około godziny 9:30 zarządzono ewakuację Galerii Jastrzębie. Na miejscu pojawiły się cztery zastępy straży pożarnej. Jak się okazało, były to tylko wcześniej zaplanowane ćwiczenia.

Klienci robiący zakupy w środowy poranek w Galerii Jastrzębie usłyszeli w głośnikach komunikat, że mają niezwłocznie udać się do wyjść ewakuacyjnych. Według relacji świadków ewakuacja przebiega sprawnie i bez zakłóceń. Co było przyczyną ewakuacji?

- Nic niepokojącego się nie stało. Przeprowadzamy wcześniej planowane ćwiczenia przeciwpożarowe - powiedział brygadier Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta PSP w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
turysta28.06.2017 19:36

Widać, że niektórzy nie podróżują po Europie, siedzą w oknie, lub na działce paląc fajkę i popijając piwko. Ton.

Do Aga28.06.2017 13:03

Niedaleko tej galerii zmasakrowany został człowiek. Mordercami są czyści rasowo, pewnie wychowani w wierze katolickiej, Polacy. Smutne... Jestem ciekaw, czy w twojej rodzinie są emigranci, bądź uchodźcy? Żal mi Ciebie...

Zdrojowiec28.06.2017 12:51

Aga, idź do psychiatry. Uwierz mi, takie ksenofobiczne poglądy można leczyć. Jak już będziesz wolna od nienawiści do drugiego człowieka, którego nawet na oczy nie widziałaś, poczujesz się o wiele lepiej. Życzę pogody ducha.

seboc28.06.2017 12:17

@Aga

Zaden czlowiek przemierzajacy kontynenty w nadziei poprawy losu, nie zechce wyladowac w glebokiej dupie cywilizacji, JZ.

Przyjmuje sie imigrantow. Emigranci to ci, ktorzy wyjechali.

do Aga28.06.2017 11:24

Ano moze cie zaskocze ale prezydent nie należy i nie należała nigdy do żadnej partii ;) A tak przy okazji to polecam zapoznać się z prawdziwą wypowiedzią Schetyny (bojadze dla TVP nawet) że nie chce przyjmować uchodźców.

Aga28.06.2017 10:17

Zacznijcie się przyzwyczajać, przecież sz.p. Schetyna powiedział, że tam gdzie rządzi PO będą przyjmowani emigranci. A z jakiej partii jest sz.p Prezydent?