Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
28 czerwca 2017

Konkurs! Do wygrania podwójne wejściówki na film

Konkurs! Do wygrania podwójne wejściówki na film

Razem z dystrybutorem filmu "Old Fashioned" organizujemy konkurs w którym do wygrania są trzy 2-osobowe wejściówki do Kina Centrum. Wystarczy przesłać odpowiedź na naszego maila i czekać na wyłonienie zwycięzców.

Film "Old Fashioned" to historia Clay’a, który porzucił beztroską hulankę, by prowadzić sklep z antykami. Na jego drodze staje Amber Henson, która uciekając od trudnej przeszłości, pojawia się w miasteczku i wynajmuje mieszkanie nad jego sklepem. Spotkanie tych dwoje wywraca świat do góry nogami, lecz bolesne doświadczenia nakazują im trzymać się od siebie z daleka. Dwie zranione dusze, które mają za sobą młodzieńcze uniesienia, starają się zakochać tym razem na zawsze.

Więcej o filmie: http://mok.jastrzebie.pl/kino/?d0=2017-06-30&d1&dp=1-5

Co trzeba zrobić żeby wygrać bilety?

Wystarczy krótko opisać jak wyglądała pierwsza randka z Twoją drugą połówką i wysłać zgłoszenie na konkurs@jastrzebieonline.pl. Trzech zwycięzców wyłonimy w piątek 30 lipca o godz. 14:00 (ogłoszenie wyników o 15:00). Seans odbędzie się w sobotę 1 lipca o godzinie 17:00. Film można oglądać już od piątku w Kinie Centrum.

Wyniki

Podwójne wejściówki wędrują do: Patryka, Agi i Marty. Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe!

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal? Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal?

Co  dalej z kinem? Głos zabiera właściciel budynku Co dalej z kinem? Głos zabiera właściciel budynku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Men28.06.2017 12:00

Prawdziwy mężczyzna nigdy nie opowiada o takich sprawach to tyle w tym temacie.