Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
28 czerwca 2017

Niedługo ruszają Muzyczne Środy w Parku

Niedługo ruszają Muzyczne Środy w Parku
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jak co roku Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na cykl koncertów w Parku Zdrojowym. W tym roku wystąpi 9 wykonawców, w tym m.in Coria, Blend, Tabu i Koniec Świata. Koncerty startują o godzinie 18:00. Wstęp jest darmowy.

- Starliśmy się, żeby repertuar tak był zróżnicowany, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Reggae, ska, klasyczny rock czy nawet jazz. W tym roku udało nam zaprosić zespoły, które są znane i doceniane nie tylko na lokalnym rynku muzycznym - informuje MOK.

Lista koncertów:
5 lipca - Coria
12 lipca - Kurczat
19 lipca - Blend
26 lipca - Ziggie Piggie
2 sierpnia - Grooversi
9 sierpnia - Paweł Kamiński Quartet
16 sierpnia - Damian Luber Band
23 sierpnia - Tabu
30 sierpnia - Koniec Świata

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Zamkną jedyne kino w mieście? Zamkną jedyne kino w mieście?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
hawk10.03.2018 1:33

good news

Prawdomowny29.06.2017 18:34

Szkoda, ze w środku tygodnia nie ma mnie na miejscu bo chętnie przyszedłbym posłuchać czegos nowego przy piwku i hot dogu w naszym pełnym rozrywek parku.

Mieszkaniec Bzia29.06.2017 2:50

No zapowiada się ciekawie. Przydałby się jakiś Pub w którym cyklicznie graliby jacyś pojedynczy artyści np. początkujący

rekin28.06.2017 15:03

Najlepsza, cykliczna impreza muzyczna w promieniu 50 km. Dodam tylko, że potrafimy tylko narzekać na nasze miasto, że nic się nie dzieje, a w zeszłym roku większość publiki stanowili goście z innych miast. Mieszkańcy Jastrzębia są beznadziejnymi maruderami.

pik28.06.2017 14:55

No i git!