Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
30 czerwca 2017

Zwyzywał policjantów. Teraz grozi mu rok więzienia

Zwyzywał policjantów. Teraz grozi mu rok więzienia
fot. KMP Jastrzębie

Rok więzienia grozi 31-latkowi, który odpowie za znieważenie policjantów. Pijany mężczyzna kierował obraźliwe słowa pod adresem mundurowych podczas interwencji. O dalszym losie jastrzębianina decydować będzie sąd.

We wtorek, około godziny 4.30, jastrzębscy policjanci interweniowali na osiedlu Tysiąclecia z powodu dwóch mężczyzn, którzy według zgłoszenia rozbijali butelki w rejonie pasaży handlowych. Po przyjeździe mundurowych na miejsce, stróże prawa zastali dwóch mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, którzy spożywali alkohol. W trakcie czynności, jeden z mężczyzn nie zamierzał jednak podporządkować się żadnemu z wydawanych przez mundurowych poleceń i zaczął kierować pod ich adresem obraźliwe słowa, twierdząc przy tym, że nic mu nie mogą zrobić. W efekcie pijany jastrzębianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za znieważenie stróżów prawa grozi mu rok więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
smolka01.07.2017 19:01

Pomalowac powinni wszystkie miejsca dla niepelnosprawnych na niebiesko bo bedzie wkrotce cyrk zapraszam pod biedronke na os 6 stajac na miejscu dla.niepelnosprawnych bez koloru niebieskiego czy to wykroczenie ?

Barburka30.06.2017 18:24

Pomalujcie te kraty ze zdjęcia,bo są szkaradne....

do ania30.06.2017 13:08

A powinni mieć paralizatory i eliminować degeneratów z normalnego społeczeństwa .

ania30.06.2017 10:01

A paralizatora nie mieli bo bateria sie rozladowala ??