Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
30 czerwca 2017

Zwyzywał policjantów. Teraz grozi mu rok więzienia

Zwyzywał policjantów. Teraz grozi mu rok więzienia
fot. KMP Jastrzębie

Rok więzienia grozi 31-latkowi, który odpowie za znieważenie policjantów. Pijany mężczyzna kierował obraźliwe słowa pod adresem mundurowych podczas interwencji. O dalszym losie jastrzębianina decydować będzie sąd.

We wtorek, około godziny 4.30, jastrzębscy policjanci interweniowali na osiedlu Tysiąclecia z powodu dwóch mężczyzn, którzy według zgłoszenia rozbijali butelki w rejonie pasaży handlowych. Po przyjeździe mundurowych na miejsce, stróże prawa zastali dwóch mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, którzy spożywali alkohol. W trakcie czynności, jeden z mężczyzn nie zamierzał jednak podporządkować się żadnemu z wydawanych przez mundurowych poleceń i zaczął kierować pod ich adresem obraźliwe słowa, twierdząc przy tym, że nic mu nie mogą zrobić. W efekcie pijany jastrzębianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za znieważenie stróżów prawa grozi mu rok więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
smolka01.07.2017 19:01

Pomalowac powinni wszystkie miejsca dla niepelnosprawnych na niebiesko bo bedzie wkrotce cyrk zapraszam pod biedronke na os 6 stajac na miejscu dla.niepelnosprawnych bez koloru niebieskiego czy to wykroczenie ?

Barburka30.06.2017 18:24

Pomalujcie te kraty ze zdjęcia,bo są szkaradne....

do ania30.06.2017 13:08

A powinni mieć paralizatory i eliminować degeneratów z normalnego społeczeństwa .

ania30.06.2017 10:01

A paralizatora nie mieli bo bateria sie rozladowala ??