Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
30 czerwca 2017

Na ulicy Połomskiej dachował samochód. Wszystko przez szerszenia

Na ulicy Połomskiej dachował samochód. Wszystko przez szerszenia
fot. KMP Jastrzębie

W czwartek około godziny 13:00 doszło do groźnie wyglądającego wypadku na ulicy Połomskiej w Jastrzębiu-Zdroju - dachowania samochodu. Powodem zdarzenia był... szerszeń. 

Wczoraj wczesnym popołudniem kierowca samochodu marki  Ford Focus dachował na ulicy Połomskiej . Według jego relacji przyczyną zdarzenia był szerszeń, który dostał się do kabiny. Na miejsce przybył policyjny patrol oraz dwa zastępy Jednostki Ratownictwa Gaśniczego. W całym zdarzeniu najwięcej szczęścia miał kierowca, który wyszedł z tej opresji bez szwanku.

-  Jadący fordem focus mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w dwa przydrożne drzewa, po czym dachował. Z relacji 37-letniego mężczyzny wynika, iż do samochodu przez otwarte okno kabiny wleciał szerszeń. Kierujący chcąc odgonić owada, utracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do wywrócenia pojazdu. Jastrzębianin był trzeźwy. Na szczęście jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci ustalają teraz dokładny przebieg zdarzenia - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy KMP w Jastrzębiu-Zdroju. 

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju apeluje do wszystkich o zachowanie należytej ostrożności  tak, aby nie stwarzać zagrożenia dla siebie oraz innych użytkowników dróg. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Skakali po ofierze napadu i bili pięściami Skakali po ofierze napadu i bili pięściami

Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
hejk03.07.2017 12:57

Czy szerszeń był trzeźwy?

pppoe30.06.2017 23:04

Przypomniała mi się stara brzydka piosenka nosząca tytuł "Piosenka o komarze". Dobrze, że kierowcy nic się nie stało.

Rzepicha30.06.2017 21:23

Artykuł się rozwinął, o 10.00 artykuł nie zawierał tych informacji

Rychu30.06.2017 18:06

@Rzepicha problem z czytaniem ? jest wyraźnie napisane "Z relacji 37-letniego mężczyzny wynika, iż do samochodu przez otwarte okno kabiny wleciał szerszeń." i nie BMW a FORD ;)

Pszczoła 30.06.2017 17:18

Szerszeń przeżył?

Rzepicha30.06.2017 10:12

Niech zgadnę, dwudziestoparalatek w BMW :) A raczej w czymś, co było BMW 20 lat temu !

h30.06.2017 7:57

Boże, zastanawiam się, co się stanie, jeżeli przeciętny Jastrzębianin wyjedzie np. do takiego Wrocławia lub Krakowa? ogłaszają alarm na miejscu?