Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
30 czerwca 2017

Niedługo rusza Letnie Kino Parkowe

Niedługo rusza Letnie Kino Parkowe
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Letnie Kino Parkowe powoli staje się tradycją. Po raz kolejny raz jastrzębianie będą mogli oglądać filmy w Parku Zdrojowym. Seanse odbywać się będą w każdy poniedziałek wakacji o godzinie 20:30.

3 lipca – Podarować życie
10 lipca – Piękne Dni
17 lipca – Serce z kamienia
24 lipca – Nazywam się cukinia
31 lipca – Uczeń
7 sierpnia – Boski porządek
14 sierpnia – Sława
21 sierpnia – Powrót do Montauk
28 sierpnia – Polandja

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal? Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gość10.07.2017 21:37

Wiecie co ludzie dajcie spokój i przestańcie narzekać jest kino źle jest plaża źle są rowery źle co by to nie było będzie ŹLE szkoda słów

Gość06.07.2017 15:55

Witam. Mam prośbę, aby przy tytułach filmów podać reżysera. Chcąc obejrzeć zwiastun mam 2 lub 3 takie same tytuły filmów i nie wiem który jest właściwy. Dziękuję.

poszkodowana04.07.2017 15:27

Czy wczoraj tj 3 lipca między godz 14-22 był ktoś może świadkiem jak ktoś uderza w auto marki Peuegot 206 kolor srebrny? Mam wgniecenie w lewym przednim błotniku. W razie jakichkolwiek konkretnych informacji proszę o kontakt nr 603 639 960 bądź 997. Nie bądźmy obojętni na krzywdę innych.

inż. Mamoń02.07.2017 8:08

A polski aktor, proszę pana... To jest pustka... Pustka proszę, pana... Nic! Absolutnie nic. Załóżmy, proszę pana. Że jak polski aktor, proszę pana... Gra, nie?
Widziałem taką scenę kiedyś... Na przykład, no ja wiem? Na przykład zapala papierosa, nie? Proszę pana, zapala papierosa... I proszę pana patrzy tak: w prawo... Potem patrzy w lewo... Prosto... I nic... Dłużyzna proszę pana... To jest dłu... po prostu dłu... dłużyzna, proszę pana. Dłużyzna..
Proszę pana, siedzę sobie, proszę pana, w kinie... Pan rozumie... I tak patrzę sobie... siedzę se w kinie proszę pana... Normalnie... Patrzę, patrzę na to... No i aż mi się chce wyjść z... kina, proszę pana... I wychodzę...
I kto za to płaci? Pani płaci, Pan płaci.. Społeczeństwo.

Gość01.07.2017 17:32

@Gosc

Odwiedz kino, to poznasz.
99% dobrych filmow nie da sie obejrzec w normalnym kinie. Czasem pojawiaja sie na festiwalach. Czasem jak leca w telewizji, bo sprowadzono do Europy jak rezyser stal sie slawny po zdobyciu Oscara (pare dni temu np. lecialo "Jedz i pij mezczyzno i kobieto" Anga Lee).

Gość01.07.2017 11:57

co to za "arcydzieła", bo nie znam?

Gość01.07.2017 10:11

Uwielbiam kino na wolnym powietrzu!

Pokaż wszystkie opinie (9)