Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
4 lipca 2017

Ruszają darmowe szkolenia. Jest szansa na nowy zawód

Ruszają darmowe szkolenia. Jest szansa na nowy zawód
fot. pixabay

Ruszają darmowe szkolenia, które zapewnią uczestnikom nowy, atrakcyjny zawód. Może to być szansa na zmianę swojego życia, nowe otwarcie, zdobycie ciekawej i dobrze płatnej pracy. Wystarczy dać sobie szansę i skorzystać z zupełnie bezpłatnej oferty. 

Propozycja udziału w warsztatach skierowana jest do osób w różnym przedziale wiekowym.: do 30 roku życia, 18-29 lat, powyżej 25 roku życia, przy czym szkolić mogą się osoby po 50. Warunkiem udziału jest posiadanie niskich kwalifikacji zawodowych, bycie osobą bezrobotną, niepełnosprawną lub powracającą do pracy po urodzeniu dziecka.

Czego można się nauczyć? Oferowane są szkolenia z zakresu językowego branży IT, biurowego, kadrowego, księgowości oraz warsztaty sprzedażowe. Szkolenia mają charakter praktyczny. Ich uczestnicy wynoszą konkretną wiedzę, która umożliwi im znalezienie się na rynku pracy. Szkolenia kończą się przyznaniem certyfikatów - językowego i komputerowego.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 512 380 783 lub pisząc e-maila: fundacja.familia1962@gmail.com

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zorganizowali pomoc dla poszkodowanych przez nawałnicę Zorganizowali pomoc dla poszkodowanych przez nawałnicę

Nauczą się szyć, aby zdobyć nowy zawód Nauczą się szyć, aby zdobyć nowy zawód

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Daro04.07.2017 14:28

Czyli jak mam 32 lata i pracuję to nie mogę z tego korzystać ?