Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
4 lipca 2017

Policja dzisiaj bacznie obserwuje kierowców

Policja dzisiaj bacznie obserwuje kierowców
fot. KMP Jastrzębie

Dzisiaj policja bacznie obserwuje kierowców. Mundurowi zwracają uwagę na to, czy samochody poruszają się z dozwoloną prędkością. Trzeba liczyć się z tym, że w przypadku naruszenia przepisów ruchu drogowego polecą mandaty. 

Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu i uniemożliwienie dalszej jazdy piratom drogowym oraz nietrzeźwym kierującym. Trzeba liczyć się z tym, że policjanci nie zawahają sie sięgnąć po bloczek z mandatami. 

-  Do realizacji przydzielonych zadań zaangażowani zostali przede wszystkim policjanci drogówki. Mundurowi będą starali dotrzeć się do wszystkich miejsc, w których kierowcy najczęściej przekraczają dozwoloną prędkość. Akcja zakończy się o godzinie 22.00 - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto zrywał i zaklejał plakaty? Kto zrywał i zaklejał plakaty?

Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
gnom05.07.2017 12:21

No i proszę, moje prośby zostały spełnione. Wieśniak SCI nie zdążył nikogo rozjechać na Libowcu, bo drogówka zabrała mu prawo jazdy.http://jastrzebieonline.pl/news,9896,przerwany-rajd-ulica-libowiec-i-10-punktow-karnych-.html 

gnom04.07.2017 18:50

Ale się przyjemnie zrobiło na Libowcu!!! Większość dnia drogówka pilnuje SPS-iaków. Jak miło patrzeć, gdy piraci nie rozjeżdżają twoich dzieci.

Gość04.07.2017 12:27

Popieram wpis gnom

Kierowca z bombowca04.07.2017 12:26

Dziś policjant mnie bacznie obserwował. Jechałem przez miasto, jak zwykle koło 50Km/godz. Ale mijały mnie samochody, jadące szybciej. I jeden głupek kokoszący się w BMW znacznie szybciej. Mam nadzieję, że jemy jeszcze baczniej przyglądali się policjanci i zadali mu pytanie "Nie za szybko pan jedzie?" A potem przykładnie ukarali.

Gość04.07.2017 11:19

Policjanci wpadnijcie też na obwodnicę odcinek Zofiówka-Mszana debile na motorach nie dość że przekraczają km/h to jeszcze dB.

gnom04.07.2017 10:39

Bardzo proszę o sprawdzenie ul.Libowiec. Tam na pewno zarobicie duuuuuuużo kasy od mieszkańców SPS i SCI. W niedziele Golf 3, na blachach SPS miał grubo ponad 120km/h i nie zwolnił nawet jak jechał koło rodziny z małymi dziećmi jadących na rowerach. Żądamy stałego monitoringu na Libowcu.