Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
4 lipca 2017

Policja dzisiaj bacznie obserwuje kierowców

Policja dzisiaj bacznie obserwuje kierowców
fot. KMP Jastrzębie

Dzisiaj policja bacznie obserwuje kierowców. Mundurowi zwracają uwagę na to, czy samochody poruszają się z dozwoloną prędkością. Trzeba liczyć się z tym, że w przypadku naruszenia przepisów ruchu drogowego polecą mandaty. 

Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu i uniemożliwienie dalszej jazdy piratom drogowym oraz nietrzeźwym kierującym. Trzeba liczyć się z tym, że policjanci nie zawahają sie sięgnąć po bloczek z mandatami. 

-  Do realizacji przydzielonych zadań zaangażowani zostali przede wszystkim policjanci drogówki. Mundurowi będą starali dotrzeć się do wszystkich miejsc, w których kierowcy najczęściej przekraczają dozwoloną prędkość. Akcja zakończy się o godzinie 22.00 - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
gnom05.07.2017 12:21

No i proszę, moje prośby zostały spełnione. Wieśniak SCI nie zdążył nikogo rozjechać na Libowcu, bo drogówka zabrała mu prawo jazdy.http://jastrzebieonline.pl/news,9896,przerwany-rajd-ulica-libowiec-i-10-punktow-karnych-.html 

gnom04.07.2017 18:50

Ale się przyjemnie zrobiło na Libowcu!!! Większość dnia drogówka pilnuje SPS-iaków. Jak miło patrzeć, gdy piraci nie rozjeżdżają twoich dzieci.

Gość04.07.2017 12:27

Popieram wpis gnom

Kierowca z bombowca04.07.2017 12:26

Dziś policjant mnie bacznie obserwował. Jechałem przez miasto, jak zwykle koło 50Km/godz. Ale mijały mnie samochody, jadące szybciej. I jeden głupek kokoszący się w BMW znacznie szybciej. Mam nadzieję, że jemy jeszcze baczniej przyglądali się policjanci i zadali mu pytanie "Nie za szybko pan jedzie?" A potem przykładnie ukarali.

Gość04.07.2017 11:19

Policjanci wpadnijcie też na obwodnicę odcinek Zofiówka-Mszana debile na motorach nie dość że przekraczają km/h to jeszcze dB.

gnom04.07.2017 10:39

Bardzo proszę o sprawdzenie ul.Libowiec. Tam na pewno zarobicie duuuuuuużo kasy od mieszkańców SPS i SCI. W niedziele Golf 3, na blachach SPS miał grubo ponad 120km/h i nie zwolnił nawet jak jechał koło rodziny z małymi dziećmi jadących na rowerach. Żądamy stałego monitoringu na Libowcu.