Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
4 lipca 2017

Dzień ze zwierzakami - zobacz video

Dzień ze zwierzakami - zobacz video
fot. UM Jastrzębie / Agata Krypczyk

W ubiegłą sobotą w Jarze Południowym królowały zwierzaki i te duże, i te małe, czworonogi i skrzydlate. Mieszkańcy dumnie chwalili się swoimi pupilami. Impreza się udała, o czym świadczy liczna frekwencja jastrzębian. 

Pogoda dopisała, a więc mieszkańcy przybyli do Jaru Południowego na wspólną zabawę, którą poprowadziła Izabela, posiadaczka psa rasy golden retriever - Szafrana, który wzbudzał duże zainteresowanie dzieci. Na festynie dominowały psy różnej maści i rasy, ale były też koty, króliki, kanarki i inne zwierzaki. Jastrzębianie pokazali, jak bardzo je kochają. Zebrali również 500 kg karmy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska.

Zobaczcie na materiale video, jak bawiliście się na I Jastrzębskim Dniu Pupila. Video przygotował jastrzębski magistrat. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Odbierz psa w sobotę ze schroniska Odbierz psa w sobotę ze schroniska

Policja apeluje - pomóżmy bezdomnym Policja apeluje - pomóżmy bezdomnym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Kolega Seboca09.07.2017 7:45

Pewnie to co zwykle :-)

Hmmm05.07.2017 23:20

Co na to seboc?