Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
4 lipca 2017

Dzień ze zwierzakami - zobacz video

Dzień ze zwierzakami - zobacz video
fot. UM Jastrzębie / Agata Krypczyk

W ubiegłą sobotą w Jarze Południowym królowały zwierzaki i te duże, i te małe, czworonogi i skrzydlate. Mieszkańcy dumnie chwalili się swoimi pupilami. Impreza się udała, o czym świadczy liczna frekwencja jastrzębian. 

Pogoda dopisała, a więc mieszkańcy przybyli do Jaru Południowego na wspólną zabawę, którą poprowadziła Izabela, posiadaczka psa rasy golden retriever - Szafrana, który wzbudzał duże zainteresowanie dzieci. Na festynie dominowały psy różnej maści i rasy, ale były też koty, króliki, kanarki i inne zwierzaki. Jastrzębianie pokazali, jak bardzo je kochają. Zebrali również 500 kg karmy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska.

Zobaczcie na materiale video, jak bawiliście się na I Jastrzębskim Dniu Pupila. Video przygotował jastrzębski magistrat. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy bezdomni dręczą psy? Czy bezdomni dręczą psy?

Za znęcanie się nad zwierzętami grozi im trzy lata więzienia Za znęcanie się nad zwierzętami grozi im trzy lata więzienia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Kolega Seboca09.07.2017 7:45

Pewnie to co zwykle :-)

Hmmm05.07.2017 23:20

Co na to seboc?