Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
5 lipca 2017

Na parkingu było pełno wikliny

Na parkingu było pełno wikliny
fot. pixabay

Parking Sztuki już po raz kolejny zainaugurował swoją działalność w wakacje. W tym roku przed Miejskim Ośrodkiem Kultury będzie pełno wikliny.

We wtorek odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu Parking Sztuki. Będą trwały przez cały lipiec, a motywem przewodnim jest wiklina. Wszyscy chętni, chcący poznać jej tajniki będą spotykać się co wtorek w MOK o godzinie 11. W pierwszym spotkaniu wzięły udział dzieci, które spróbowały swoich sił w wyplataniu. Kolejne przygody z wykliną , słomą i materiałami recyklingowymi przygotowane są dla rodzin. Przed nami jeszcze zajęcia z żywą wierzbą. Swoich sił w plecionkarstwie spróbują także niepełnosprawni wraz z opiekunami.

- Nasze zajęcia przygotowane są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nich - mówiła Katarzyna Parylak, pomysłodawczyni przedsięwzięcia. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpłatne wakacyjne warsztaty dla każdego Bezpłatne wakacyjne warsztaty dla każdego

W Szerokiej dzieci plotły kosze i pojemniki z gazet W Szerokiej dzieci plotły kosze i pojemniki z gazet

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Hmmm05.07.2017 23:19

A co na to seboc?