Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
5 lipca 2017

Miasto zbuduje wybieg dla psów

Miasto zbuduje wybieg dla psów
fot. pixabay

Ten postulat mieszkańcy zgłaszają już od dawna, chodzi o budowę wybiegu dla psów. To już pewne, że zostanie zbudowany pomiędzy ulicą Turystyczną a Zieloną. 

Wybieg będzie podzielony na dwie części, strefę przeznaczoną dla psów małych oraz średnich i dużych. Nie zabraknie również psich toalet, które będą tworzyć oddzielone piaskownice. Wybieg zostanie wyposażony w urządzenie zabawowe dla psów, elementy małej architektury - ławki, kosze na śmieci. Wokół terenu zostanie posadzony żywopłot oraz drzewa z gatunku klonów. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pies zaklinował się w bramie Pies zaklinował się w bramie

Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (45)
Przeciwna10.07.2017 16:11

Pani prezydent zamiast stawiać domki dla pszczół, wybiegi dla psów (mamy dość lasów i zieleni żeby z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi wychodzić) oraz wydawać tysiące złotych na szyldy że trzeba po pieskach sprzątać , powinna te pieniądze zainwestować w rozszerzenie miejsc do spania/życia dla bezdomnych!

Malina07.07.2017 15:37

Sam jestes bzdura. Takie wybiegi są w wielu miastach w całej Polsce i jakos jest dobrze. Jak ktos ma agresywnego psa to nie będzie chodził trudno. Nie umiał sobie wychować to jego (i psa) strata.

Gość07.07.2017 15:15

to jest bzdura, bo kto bedzie z tego korzystał? To nie wiedzą władze miasta, że psy się żrą ze sobą? Tam nie będą mogły przebywać dwa obce psy, więc na co to? Żeby paru kolesi z bloku obok wyprowadziło na kupkę? A reszta i tak wyprowadzi gdzieś indziej

????07.07.2017 15:13

a kiedy wybieg dla wielbłądów?

Ksg07.07.2017 14:29

Podatek od psów na te fanaberie.

..06.07.2017 20:49

dobry pomysł, gdy już wszystkie pieski świata zrobią tam co trzeba, to się tam uruchomi hurtownię nawozu dla rolników

turystycznie bo zielono06.07.2017 19:48

Nie życzę sobie wybiegu w tym miejscu. Ujadanie psów od rana, zanieczyszczona okolica i dumni właściciele psów kroczący tym samym szlakiem. Wystarczy nam Skate park z łomotem skaczących rolkarzy czy deskarzy, czasami z soczystym okrzykiem. A wieczorem wrzaski do później nocy. O śmieciach poza śmietnikami już nie ma co pisać. Młode przygłupy, sądzą że pojemniki na śmiecie to kubły na wodę?

Pokaż wszystkie opinie (45)