Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
5 lipca 2017

Miasto zbuduje wybieg dla psów

Miasto zbuduje wybieg dla psów
fot. pixabay

Ten postulat mieszkańcy zgłaszają już od dawna, chodzi o budowę wybiegu dla psów. To już pewne, że zostanie zbudowany pomiędzy ulicą Turystyczną a Zieloną. 

Wybieg będzie podzielony na dwie części, strefę przeznaczoną dla psów małych oraz średnich i dużych. Nie zabraknie również psich toalet, które będą tworzyć oddzielone piaskownice. Wybieg zostanie wyposażony w urządzenie zabawowe dla psów, elementy małej architektury - ławki, kosze na śmieci. Wokół terenu zostanie posadzony żywopłot oraz drzewa z gatunku klonów. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Odbierz psa w sobotę ze schroniska Odbierz psa w sobotę ze schroniska

 Poszukiwany tymczasowy dom dla szczeniaków. Pomóżcie! Poszukiwany tymczasowy dom dla szczeniaków. Pomóżcie!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (45)
Przeciwna10.07.2017 16:11

Pani prezydent zamiast stawiać domki dla pszczół, wybiegi dla psów (mamy dość lasów i zieleni żeby z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi wychodzić) oraz wydawać tysiące złotych na szyldy że trzeba po pieskach sprzątać , powinna te pieniądze zainwestować w rozszerzenie miejsc do spania/życia dla bezdomnych!

Malina07.07.2017 15:37

Sam jestes bzdura. Takie wybiegi są w wielu miastach w całej Polsce i jakos jest dobrze. Jak ktos ma agresywnego psa to nie będzie chodził trudno. Nie umiał sobie wychować to jego (i psa) strata.

Gość07.07.2017 15:15

to jest bzdura, bo kto bedzie z tego korzystał? To nie wiedzą władze miasta, że psy się żrą ze sobą? Tam nie będą mogły przebywać dwa obce psy, więc na co to? Żeby paru kolesi z bloku obok wyprowadziło na kupkę? A reszta i tak wyprowadzi gdzieś indziej

????07.07.2017 15:13

a kiedy wybieg dla wielbłądów?

Ksg07.07.2017 14:29

Podatek od psów na te fanaberie.

..06.07.2017 20:49

dobry pomysł, gdy już wszystkie pieski świata zrobią tam co trzeba, to się tam uruchomi hurtownię nawozu dla rolników

turystycznie bo zielono06.07.2017 19:48

Nie życzę sobie wybiegu w tym miejscu. Ujadanie psów od rana, zanieczyszczona okolica i dumni właściciele psów kroczący tym samym szlakiem. Wystarczy nam Skate park z łomotem skaczących rolkarzy czy deskarzy, czasami z soczystym okrzykiem. A wieczorem wrzaski do później nocy. O śmieciach poza śmietnikami już nie ma co pisać. Młode przygłupy, sądzą że pojemniki na śmiecie to kubły na wodę?

Pokaż wszystkie opinie (45)