Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
7 lipca 2017

Po pijaku na rowerze. Skończyło się mandatem

Po pijaku na rowerze. Skończyło się mandatem
fot. KMP Jastrzębie

Mężczyzna będący pod wpływem alkoholu poruszał się rowerem w sołectwie Bzie. Nie umknął on uwadze mundurowych i za jazdę po pijanemu został ukarany 500-złotowym mandatem. 

- Mężczyzna został zatrzymany na ulicy Niepodległości. 56-latek miał w organizmie ponad promil. Mieszkaniec Pawłowic  został ukarany 500-złotowym mandatem. Apelujemy o rozsądek! - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Wyższa temperatura i poprawa warunków pogodowych zachęcają do jazdy rowerem. Nie każdy jednak pamięta o tym, że wsiadając na jednoślad pod wpływem alkoholu, dochodzi do naruszenia obowiązujących przepisów. Jastrzębscy policjanci przypominają co grozi pijanym cyklistom.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Zegar z kukułką dla policjantów zamiast samobójstwa Zegar z kukułką dla policjantów zamiast samobójstwa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Do pompka07.07.2017 15:07

Za jazdę samochodem po pijaku to się prawko traci i o ile się nie mylę trzeba zapłacić 10 tyś. kary. Wracaj do szkoły kolego

do pompka07.07.2017 13:15

Wypij i przejedź si? to zobaczysz czy 200,a jak nie to cmoknij się w pompkę

pompka07.07.2017 6:45

Za jazdę samochodem po pijaku 200 zł rowerem 500