Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
7 lipca 2017

Po pijaku na rowerze. Skończyło się mandatem

Po pijaku na rowerze. Skończyło się mandatem
fot. KMP Jastrzębie

Mężczyzna będący pod wpływem alkoholu poruszał się rowerem w sołectwie Bzie. Nie umknął on uwadze mundurowych i za jazdę po pijanemu został ukarany 500-złotowym mandatem. 

- Mężczyzna został zatrzymany na ulicy Niepodległości. 56-latek miał w organizmie ponad promil. Mieszkaniec Pawłowic  został ukarany 500-złotowym mandatem. Apelujemy o rozsądek! - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Wyższa temperatura i poprawa warunków pogodowych zachęcają do jazdy rowerem. Nie każdy jednak pamięta o tym, że wsiadając na jednoślad pod wpływem alkoholu, dochodzi do naruszenia obowiązujących przepisów. Jastrzębscy policjanci przypominają co grozi pijanym cyklistom.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania

Uwaga mgła! Trudne warunki na drogach Uwaga mgła! Trudne warunki na drogach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Do pompka07.07.2017 15:07

Za jazdę samochodem po pijaku to się prawko traci i o ile się nie mylę trzeba zapłacić 10 tyś. kary. Wracaj do szkoły kolego

do pompka07.07.2017 13:15

Wypij i przejedź si? to zobaczysz czy 200,a jak nie to cmoknij się w pompkę

pompka07.07.2017 6:45

Za jazdę samochodem po pijaku 200 zł rowerem 500