Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
7 lipca 2017

Rolki, deska, hulajnoga na wakacje w skateparku

Rolki, deska, hulajnoga na wakacje w skateparku
fot. pixabay

Ekstremalne wakacje mają wielbiciele rolek, deski, hulajnogi, którzy co czwartek spotykają się w skateparku przy ulicy Turystycznej. 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji już po raz kolejny w wakacyjnym czasie zorganizował darmowe warsztaty dla każdego, kto chce zacząć swoją przygodę z rolkami, deską, hulajnogą. Można też podszkolić swoje umiejętności, tak aby osiągnąć mistrzowski poziom. Jak widać na materiale filmowym, którego autorem jest MOSiR, chętnych do udziału w warsztatach nie zabrakło.

Każdy, kto chciałby wziąć udział w ekstremalnych atrakcjach pod okiem doświadczonych instruktorów może to zrobić, przychodząc w każdy czwartek o skateparku w godz.16-19. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Otwierają tor rolkowy Otwierają tor rolkowy

Skating Day - otwarcie toru rolkowego Skating Day - otwarcie toru rolkowego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Km09.07.2017 10:24

Ją też mieszkam niedaleko skateparku i po raz pierwszy biore udział w tym kursie, jeżdze na kulajnodze. Fajna sprawa. Od tych dzieciaków można dużo się nauczyć.

Bliski07.07.2017 19:54

Mieszkam blisko skate parku. Trochę jest z niego hałasu, ale te szkolenia są świetne. Widzę, że dużo uczą.
Gdyby tak jeszcze przebudować te skrzynie żeby tak nie rezononwały wydając łomot przy każdym skoku, a dzieciarnia śmieci wrzucała do pojemników z śmieciami, było by świetnie. Sądzę, że nikt nie wyjaśnił dzieciarni i udających dorosłych bawiących się na skate parku do czego służą pojemniki i gdzie wkładać puste puszki, i inne pojemniki po napojach. Rodzice do dzieła.