Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°13°
7 lipca 2017

Rolki, deska, hulajnoga na wakacje w skateparku

Rolki, deska, hulajnoga na wakacje w skateparku
fot. pixabay

Ekstremalne wakacje mają wielbiciele rolek, deski, hulajnogi, którzy co czwartek spotykają się w skateparku przy ulicy Turystycznej. 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji już po raz kolejny w wakacyjnym czasie zorganizował darmowe warsztaty dla każdego, kto chce zacząć swoją przygodę z rolkami, deską, hulajnogą. Można też podszkolić swoje umiejętności, tak aby osiągnąć mistrzowski poziom. Jak widać na materiale filmowym, którego autorem jest MOSiR, chętnych do udziału w warsztatach nie zabrakło.

Każdy, kto chciałby wziąć udział w ekstremalnych atrakcjach pod okiem doświadczonych instruktorów może to zrobić, przychodząc w każdy czwartek o skateparku w godz.16-19. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu

Tor dla rolkarzy będzie gotowy pod koniec września Tor dla rolkarzy będzie gotowy pod koniec września

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Km09.07.2017 10:24

Ją też mieszkam niedaleko skateparku i po raz pierwszy biore udział w tym kursie, jeżdze na kulajnodze. Fajna sprawa. Od tych dzieciaków można dużo się nauczyć.

Bliski07.07.2017 19:54

Mieszkam blisko skate parku. Trochę jest z niego hałasu, ale te szkolenia są świetne. Widzę, że dużo uczą.
Gdyby tak jeszcze przebudować te skrzynie żeby tak nie rezononwały wydając łomot przy każdym skoku, a dzieciarnia śmieci wrzucała do pojemników z śmieciami, było by świetnie. Sądzę, że nikt nie wyjaśnił dzieciarni i udających dorosłych bawiących się na skate parku do czego służą pojemniki i gdzie wkładać puste puszki, i inne pojemniki po napojach. Rodzice do dzieła.