Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
7 lipca 2017

Kto będzie kierował Jastrzębską Spółką Węglową?

Kto będzie kierował Jastrzębską Spółką Węglową?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Obecnie Jastrzębską Spółką Węglową kieruje Daniel Ozon, który pełni obowiązki jej prezesa. Zastąpił on na tym stanowisku odwołanego Tomasza Gawlika. Teraz JSW ogłosiła konkursy na stanowiska wiceprezesów spółki. 

Spółka poszukuje zastępcy prezesa do spraw strategii i rozwoju oraz do spraw technicznych. Swoje kandydatury na te funkcje można składać do dnia 27 lipca. Kandydaci powinni posiadać wyższe wykształcenie kierunkowe (techniczne, ekonomiczne). Posiadać co najmniej 10-letni staż pracy oraz 3-letni staż na stanowiskach kierowniczych. Oczekuje się od nich wiedzy i umiejętności związanych z wrażeniem programów restrukturyzacyjnych i budowie strategii przedsiębiorstw górniczych. Kandydaci mają być osobami niekaralnymi.

Daniel Ozon pełni obowiązki prezes JSW do dnia 7 września br. Po tym terminie zarządzanie spółką powinien przejąć prezes wyłoniony w drodze konkursu.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Wirtualna rzeczywistość  JSW: Wirtualna rzeczywistość

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
robin11.07.2017 10:45

może poseł - przecież robił audyt i "znakomicie" zna problemy jsw, a po za tym był "pracowitym" "fachowcem" na kopalni ....i jeszcze był z grupą która kamieniami prała w siedzibę spólki podczas strajków w 2015.

Gość11.07.2017 9:07

p.o. prezesa ds. technicznych - Czarnecki, to oczywistość przecież.

Wasabi10.07.2017 6:29

He,he, to jest niepoważne, że na stanowiska prezesów i ich zastępców są ogłaszane konkursy natomiast na stanowiska prezesów i wiceprezesów w spółkach córkach nie trzeba ogłaszać rekrutacji i konkursów.
Później mamy takich niekompetentnych, niedouczonych i z nadania partyjnego PiZ żałosnych prezesów typu wuefista po licencjacie, właściciela kopalni formy, historyka itp. Dobra zmiana dopada wszystko a ciemny lud smoleński to kupuje i udaje, że jest OK.

Popieram09.07.2017 20:03

Jacek Marian Pawłowski

do sobec09.07.2017 18:28

akurat z tym sie zgadzam

do Kris09.07.2017 17:19

Dozór nie ma dniówek jak fizyczny , tylko grupa zaszeregowania plus premia.

Adi09.07.2017 15:35

Seboc jak taki prostak jak Ty może znać zakres pracy nadsztygara lub wyżej.

Pokaż wszystkie opinie (27)